Skocz do zawartości
Forum

Body wrapping


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, body wrapping podobno działa cuda. Czym jest? na szybko: peeling, grubsza warstwa kremu (ujedrniającego, modelującego, wyszczuplającego, antycelilitowego itp.) i owinięcie ciała folią typu strech. ma to dzieki zatrzymaniu ciepla przy ciele poprawić krążenie, rozszerzyć pory i ulatwić działanie kremowi.
Ja zaczęłam dziś ( brzuch i boczki) jednak chyba ten start nie do końca się udał. Folia ma zatrzymac ciepło a ja dodatkowo źle dobrałam krem, kupiłam eveline termoaktywne serum wyszczuplające z efektem rozgrzewającym zamiast chłodzącym. To mój błąd bo po nałożeniu kremu, owinięciu się folią (max 5 warstw) nie wytrzymałam nawet 30 min. Gorąc jaki towarzyszył temu doświadczeniu zbliżał sie do smażenia na ostrym słońcu, było mi ak gorąco w brzuch, ze nie do wytrzymania do tego zaczęło mnie swędzieć... nie przyjemne.
Powiedzcie mi Kochane, jakie macie doświadczenia z tą metodą i jakich kremów najlepiej używać? czy potrzebna jest specjalna atestowana do tej metody folia czy może być zwykły strech taki jak np do zabezpieczania ładunków podczas transportu? Czy to rzeczywiście daje efekty?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...