Skocz do zawartości
Forum

Ślub i rodzice


Rekomendowane odpowiedzi

hej biore wesele 19 lipca . Planuje z Moim narzeczonym skromne wesele na 32 osoby rodzina od mojego narzeczonego rozumie to ale gorzej z moja rodzina ciagle sa sprzeczki na ten temat ze mamy wiecej ludzi wziasc .Wczoraj Moj narzeczony rozmawial z Moim tata i sie klocili bardzo . Tata Moj twierdzi ze z wesela robimy przyjecie urodzinowe , potem grozil ze rozwali te wesele cale , bardziej przejmuja sie tym co ludzie o nich pomysla ze ich obgadaja Ci ktorych nie zaprosimy z mojej rodziny. Nawet Moj brat wydarl sie z pyskiem co my robimy ze mamy wiecej osob wziasc na wesele a my i tak z narzeczonym nie zmienimy zdania ciagle sa sprzeczki na ten temat . Powtarzamy ciagle ze nie zmienimy zdanie a oni dalej swoje.. Postanowilismy isc do ksiedza z tym i sie mu wyzalic i zeby doradzil nam cos co mamy robic. POstanowilismy tak ze jak jeszcze raz dojdzie do takiej sprzeczki duzej to wyprowadze sie z domu . Moge bo mam 21 lat prawie i nikt mnie sila w domu nie bedzie trzymal. POmozcie mi co mamy w takiej sytuacji zrobic :)

Odnośnik do komentarza

Ja miałam podobna sytuację tylko w odwrotnych rolach. My chcieliśmy więcej a moja mama mniej. Stanęło na naszym bo to my płaciliśmy za wszystko, o co z resztą też była wojna i moja mama powiedziała że nie przyjdzie na wesele. Z biegiem czasu im bliżej było do wesela to się wszystko unormowało i było dobrze; może i Twoi rodzice pogodzą się z Waszą decyzją:)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Swoja drogą to okropne, żeby rodzice nie mogli pojąć tak prostej rzeczy, jeśli Wy tak zdecydowaliście to tak powinno pozostać bez żadnych wyrzutów, to Wasz dzien i Wy sami sobie na niego zapracowaliście nic innym do tego, taka jest Wasza decyzja co do wymarzonego ślubu i wesela...a rodzice i rodzina zrozumieją to z czasem...wszystko sie unormuję...przed ślubem zawsze wszystkim sie udzielaja emocje..nawet w tak błahych sprawach...grunt że sie kochacie i do szczęscia Wam nie potrzebny tłum ludzi:) Wszystkiego dobrego i wytrwałości pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...