Skocz do zawartości
Forum

Czy mam za dużego penisa?


Gość bs...ud

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmiar penisa zależy od mężczyzny, tak naprawdę nie ma jednego konkretnego rozmiaru, który byłby "ok" Jedni mają większe penisy inni mniejsze, czasem mężczyźni mają małego penisa i rośnie im w wieku 17 lat, może Tobie urósł w wieku 14-15 lat, a następnie sie zatrzyma i taki zostanie - nie wiadomo. Nawet, jesli nadal będzie rosnął, to chyba jest to najmniejszy powód do zmartwień, bo mężczyźni chcą mieć duże penisy. Niektórzy mówia, że duży penis to lepsza jakość zycia seksualnego. Myślę, że nie masz się czym martwić, bo nie można miec za dużego penisa :))
Na pewno w niczym nie będzie przeszkadzał a jak dojrzejesz i rozpoczniesz życie seksualne, może być jedynie Twoim atutem!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

No to teraz kobieta.
Dla nas na prawdę dłogość roli nie gra - poczytajcie sobie o tym, to tylko wasze chore ambicji. Im dłuższy penis tym z waszej strony musi być delikatniej, to po prostu nie sprawia przyjemności a ból, dziewczyny mogą to potwierdzić. Tak szczerze dla kobiety im penis jest grubszy w obwodzie tym lepiej - chyba się ze mną zgodzicie? ;)
Chodzi o to żeby podrażniać np łechtaczkę, wargi sromowe, wejście do pochwy a nie pchać go pod sam żołądek ;)
Nie chcę Cię oczywiście obrazić, ale taka jest smutna prawda, a właściwie nie smutna ;):):)

Odnośnik do komentarza
Gość Osobnik

Mam 22 lata.
Jakiś rok temu mierzyłem penisa, 18 - 18,5 cm.
Każdą dziewczyna, z którą współżyłem dłużej, po jakimś czasie zwracała mi lekko uwagę "że czuje mnie wszędzie".
Dziś zmierzyłem znów - przeraziłem się 21cm!
Chciałbym mieć 16 i się nie przejmować, że mogę sprawić dziewczynie dyskomfort jak będę nieostrożny.
Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość Tomaszek96

Ja mam 17 lat i jeszcze rok temu miałem 17cm a teraz mam juz 18cm jest to trochę kłopotliwe gdy np. mój członek obudzi się w szkole a nauczycielka poprosi mnie do tablicy lub na basenie nie czuje się wtedy zbyt dobrze :/ z tego co tutaj czytałem mój członek jeszcze urośnie wiec będę miał większy problem lecz z pewnością za spokoję najbardziej wybrzydzajace partnerki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...