Skocz do zawartości
Forum

Rozpuszczenie się globulki dopochwowej podczas stosunku


Slash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem. Uprawialiśmy z moją dziewczyną seks, z antykoncepcją: globulka oraz prezerwatywa. Po stosunku członek znalazł się na zewnątrz pochwy, gdzie nastąpił wytrysk wewnątrz prezerwatywy. Z pochwy jednak wyciekła spora ilość śluzu, która zaschła na prześcieradle na kolor biały. Moja dziewczyna się obawia, że może być to moja sperma, chociaż wytrysk nastąpił poza pochwą, prezerwatywa nie była uszkodzona, nie zsunęła się nawet o centymetr, a cała sperma była wewnątrz niej. Moja dziewczyna oczywiście też uczestniczyła w sprawdzaniu stanu prezerwatywy po stosunku, lecz dalej jest przekonana, że wyciekła z niej sperma, która z kolei wyciekła z jej pochwy gdy wyjąłem członka po wytrysku. Jak mam ją przekonać, że lepiej wiem kiedy mam wytrysk, i że był on poza pochwą, a sperma nie zasycha na kruchą, idealnie białą masę...?

Odnośnik do komentarza

to co wyciekło to substancja po globulkach dopochwowych :) to po pierwsze a po drugie nie kazde globulki mogą byc stosowane z prezerwatywą bo niektore uszkadzają prezerwatywy wiec najpierw sprawdzcie czy mozecie laczyc akurat ten rodzaj globulek z prezerwatywą bo niektorych nie mozna, ale wracajac do problemu, to na pewno nie sperma, tylko pewnie rozpuszczona globulka dopochwowa ktora faktycznie zasycha czasem na skorupke. Jesli panikuje za kazdym razem tzn ze albo nie jest ejszcze w pelni dojrzała do seksu i do jego ewentualnych konsekwencji albo zastanowcie sie nad inna metoda antykoncepcji.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

te globulki strasznie się pienią, więc jestem prawie 100% pewna że ot nie jest sperma. Stosowałam kiedyś te globulki i to co wyciekło to własnie ta globulka, więc niech się nie stresuje. A nie możesz zaproponować jej tabletek?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...