Skocz do zawartości
Forum

Brak orgazmu i ochoty na seks po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych


Gość wwweee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem z swoim partnerem od 6 lat. To mój pierwszy i jedyny partner jakiego chce mieć. Kiedyś osiągałam orgazm przy każdym zbliżeniu, normalnie po paru chwilach jego zabawy. A od jakiegoś nie całego roku nie mam orgazmu i nie czuje nic jak on się bawi moją pochwą, ani słabo czuje jak we mnie jest. Przestałam brać rok temu pigułki antykoncepcyjne, czy to przez pigułki mam brak orgazmu? Jak mogę z powrotem z partnerem osiągać orgazm? czy ze mną jest coś nie tak? Proszę o pomoc bo ta sytuacja bardzo mnie męczy. Co mogę zrobić by znowu mieć orgazm, bo przed odstawieniem pigułek zawsze dochodziłam.

Odnośnik do komentarza

Tabletki antykoncepcyjne obniżają ochotę na seks i mogą powodować trudności w osiągnięciu orgazmu, jednak po ich odstawieniu, wszystko powinno wrócić do normy. Jeżeli tak nie jest, może warto skonsultować się z ginekologiem.

Odnośnik do komentarza
Gość deedeee9911

Ja przez tabletki antykoncepcyjne w ogóle straciłam ochotę na seks. Nigdy nie osiągałam orgazmu przez samą penetrację, a teraz to nawet seks nie sprawia mi przyjemności. Do tego ciągłe kłopoty ze stanami zapalnymi itd.

Odnośnik do komentarza

A może to nie wina tabletek tylko coś innego jest na rzeczy? Może stało się coś, co sprawia, że nie możesz osiągnąć orgazmu, może podświadomie masz jakiś żal do partnera, może powinniście poeksperymentować z pozycjami lub dodatkami, np. żele do masażu, wkładki wibrujące. Jeżeli to nie pomoże, ani wizyta u ginekologa, to pozostaje seksuolog.

Odnośnik do komentarza

Tabletki zmniejszają popęd seksualny, ale czy kradną orgazm - powątpiewałabym. Może ciężko jest Ci osiągnąć orgazm pochwowy a łatwiej łechtaczkowy. Jeśli wcześniej nie miałaś z tym problemów, a teraz, przy tabletkach masz, może wynika on ze spadku zainteresowania seksem, a przez to mniejszym zadowoleniu z seksu, a w tym przypadku doszukiwałabym się bardziej blokady wynikającej z przekonania: nie mam ochoty na seks, nie bede miała orgazmu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...