Skocz do zawartości
Forum

Problemy ze wzwodem u młodego chłopaka


Gość b...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna, kiedy poznaliśmy się bliżej, zechciała dobrać się do mojego penisa. Gdy był w pełnym wzwodzie mocno go chwyciła za główkę i zaczęła rozciągać w przeciwną stronę. Bardzo mnie zabolało a on dosłownie momentalnie opadł. Nie wiem co teraz zrobić. Urologowie twierdzą, że jest to na tle psychicznym, ale to nie może być prawda, bo nie mam czucia na żołędziu. Mogę doprowadzić go do wzwodu i wytrysku, ale nie jest tak twardy jak kiedyś. Mam stosować viagrę? Do jakiego specjalisty się udać?

Odnośnik do komentarza
Gość Maxymilian

Sądzę, że lekarze mogą mieć rację. A fizycznie z Tobą jak? Normalnie się odżywiasz, ruszasz, śpisz? Nie masz jakiś dodatkowych zmartwień? Może przed ładowaniem w siebie chemii, spróbuj jakiś naturalnych środków - np. dobrego suplementu, np. Permen Kinga - dostępny jest w każdej aptece w rozsądnej cenie i ma w składzie wszystko, co jest potrzebne by wspomóc erekcję.

Odnośnik do komentarza

Generalnie, to ruszam się mniej, śpię gorzej. Ale to z racji tego, że faktycznie on stał się mniej sprawny. Moje poczucie własnej wartości okropnie spadło. Ale to właśnie przez ten brak czucia w żołędziu, brak mocnych wzwodów i brak spontanicznych wzwodów w ogóle. A jakieś operacje, zabiegi? Mam 18 lat i świat mi się wali. Prosiłbym o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...