Skocz do zawartości
Forum

Bol i pieczenie podczas wspolzycia


Kaja102938

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Od miesiąca ,jak nie więcej podczas stosunku odczuwam okropny ból i pieczenie , które utrzymują się przez cały moment kiedy członek jest w środku . Sprawia to wrażenie jakby była w środku jakaś rana.
Dodatkowo odczuwam swędzenie i pieczenie pochwy(kilka razy w ciągu dnia).
Robiłam test zakupiony w aptece na infekcje intymne ,lecz ph okazało się w normie . Nie mam żadnej wydzieliny wskazująca na infekcje .
Nie mam jak narazie możliwości pójścia do lekarza , więc może mi wy powiecie co to może być ? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

hej ;) powiem Ci że nie współżyłam jeszcze, ale mimo to ostatnio miałam lekkie pieczenie, naprawde delikatne. Nawet nie szłam do lekarza bo było ono wywołane prawdopodobnie masturbacją niezbyt czystymi rękami. Osobiście uważam że jak ktoś nie ma zbyt wielu seksów za sobą, to u niego łatwiej o infekcje. Ale, u Ciebie prawdopodobnie nie ma infekcji. Ty masz tam jakieś zatarcie, podrażnienie, ranę. Myj myszkę żelem do higieny intymnej, albo innym kojąco-łagodzącym żelem. I koniecznie zaprzestań dalszych stosunków na ok 2 tygodnie. A, taka moja magiczna recepta: Masturbuj się bez wkładania palca - chodzi tu o to byś wydzielała śluz i nie miała sucho. Śluz oczyszcza pochwę, nawilża i myślę że zadziała leczniczo. ;) Trzymaj się i szybko powracaj do formy ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...