Skocz do zawartości
Forum

Problem z orientacją.


Gość 111Ktoś111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 111Ktoś111

Witam.
Od sporego czasu zmagam się z problemem dotyczącym mojej orientacji seksualnej.
Otóż nie jestem w stanie określić czy pociąga mnie bardziej płeć męska czy żeńska, a może obie tak samo?
Kiedyś nie brałam nawet pod uwagę tego, że mogę być lesbijką. Nie wyobrażałam sobie bycia z dziewczyną, to było dla mnie w zupełności pojęcie obce. Aż w końcu, stopniowo zaczęły mnie coraz bardziej interesować przedstawicielki mojej płci.
Podniecają mnie duże piersi u kobiet, ogólnie te wszystkie ich kształty. Do tego jeszcze seks z dziewczyną wydaje mi się bardziej zmysłowy niż ten z mężczyzną. Ogólnie taka miłość jest moim zdaniem bardziej trwała. Lubię wyobrażać sobie mój homoseksualny związek z jakąś, że tak powiem piękną niewiastą, jest mi wtedy tak przyjemnie... Podobają mi się kobiety, ale w większości tylko te, które można zobaczyć w filmach. Jeszcze nigdy nie zakochałam się w jakiejś mojej przyjaciółce czy innej kobiecie ze środowiska, w którym ja przebywam.
Natomiast jeżeli chodzi o płeć przeciwną to z tym jest troszkę inaczej. Zakochałam się kiedyś w mężczyźnie i to tak na poważnie. Podobają mi się też chłopcy z mojego otoczenia. Związkiem heteroseksualnym potrafię się podniecić. Nawet mam swój ulubiony typ mężczyzny. Ale np. gdybym miała wybierać między filmem o miłości gejowskiej, a lesbijskiej wybrałabym lesbijski.
Czasem mam po prostu wnioskuję, że jestem biseksualna. Ale są też takie dni kiedy o wiele bardziej podnieca mnie związek homoseksualny i na odwrót. A z drugiej strony miewam też takie okresy, że ta i ta płeć pociąga mnie tak samo. Nie wiem jak w takich momentach siebie określić. Być może moja orientacja się jeszcze waha, bo jestem jeszcze młodą osobą, ale wolałabym być już zdecydowanie biseksualna niż homoseksualna. Nie dlatego, że coś mnie obrzydza w kobietach, wręcz przeciwnie! Po prostu nie chce żyć w kraju gdzie ludzie mają mnie za niższy gatunek.

Moglibyście wypowiedzieć się na ten temat, doradzić coś w tej sytuacji? Czy moja orientacja jeszcze jakoś się ustabilizuje? Z góry przepraszam, jeżeli dodałam do złej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Gość piotr4157

Dla mnie w dzisiejszych czasach to normalne ze dziewczyny lubuja sie w dziewczynach i coraz mniej sie tego wstydzi gdyz nie ma czego a prawda taka ze facetom to sie podoba jak laska jest biseksualna bynajmniej ja to lubie

Odnośnik do komentarza

A ja z kolei lubię podziwiać piękne kobiety, wtedy można zaobserwować nad czym u siebie samej trzeba popracować, można zaczerpnąć inspiracji dot. makijażu, ubioru, uczesania, rzeźby ciała, stylu poruszania się. Nie widzę w tym nic zdrożnego. W obecnych czasach kiedy kobiety zrzuciły z siebie jarzmo przymusowego małżeństwa, bo "stara panna" i przy dzisiejszym postępie technologicznym mogą spędzać więcej czasu z koleżankami/przyjaciółkami, a wiadomo że kobietę ciągnie do innych kobiet zawsze to samo, po prostu lepiej się rozumieją, co dopiero jeśli jakaś została
"poturbowana emocjonalnie" przez mężczyzn. Ale nie oznacza to z automatu, że jeśli kobiety trzymają się razem, to są lesbijkami. Uwielbiam spędzać czas z przyjaciółką czy innymi kobietami, ale na sama myśl, że miałabym się z nią znaleźć w łóżku to niedobrze mi się robi. Ogólnie nie lubię wkładać swoich palców do pochwy, więc jak mogłabym innej kobiecie je włożyć :/
Idealnie dla mnie by było gdyby mężczyzna w moim typie urody miał charakter taki jak moja przyjaciółka. Wtedy to jest zabójcze połączenie, chyba bym się dała pochlastać :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...