Skocz do zawartości
Forum

Problem z obawami podczas stosunku i soki przed wytryskiem


Gość Marek333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Uprawialem seks ze swoją partnerka. Bez prezerwatywy, lecz jest to tylko oral i anal. Robimy to raz na tydzień może dwa. Wszystko jest okay jednak ostatnio dostałem na łeb czytając masę artykułów o przedwczesnym wytrysku i td. Za każdym razem sprawdzam czy jestem w dobrym miejscu jednak mam momentami dziwne wrażenie że nie ale czuję z jednej strony że tAK. Czy moja partnerka pOczulaby gwałtownie że jestem w nie tym miejscu? Wiem że głupie pytanie ale na prawdę się boje. Za każdym razem jednak kiedy in tam zalatuje to mówi że to nir ta. Mam o co się bać? Nigdy nie trwa to dłużej niż minute dwie gdyż się boimy. do wytrysku dochodzi poza pochwa. A kiedy to robimy (anal) nie czyje że dochodzi lub ze cokolwiek sir dziej. Wief czy jest możliwe że te soki przed wytryskiem (ale tak jak mówię dopiero dużo minut później jest wytrysk) jest możliwa ciąża? Wiem że jeśli nie dojdzie do pochwy to nir ale proszę o radę bo nie wiem co robić. Pilnuje się baedzo a i tak się martwię. Aaaa zapomnialbym - robiliśmy to poraz ostatni kiedy miała ostatnie dwa dni okresu tzw resztki. Jakieś rady? życzę miłego dnia, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...