Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem w ciąży???


Gość lolkaBolka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lolkaBolka
Witam. Jestem strasznie zdenerwowana i prosze o wasz opinie. Sytuacja wygląda tak od około 4 miesięcy zażywam tabletki antykoncepcyjne. 18 czerwca(poniedziałek) miałam ostatnią tabletke z opakowania Yasmine . 19 czerwca we wtorek miałam 1 dzien przerwy siedmio dniowej i odbyłam stosunek z moim facetem. Jedyne co oprocz tabletek stosowalismy to to iż spuscił sie poza mną. 22 czerwca dostałam okres jak to bywa podczas 7 dniowej przerwy i przyjełam po 7 dniach nowe opakowanie. Moj problem jest taki, iż własnie 18 czerwca czyli w ost dzien tabletek z ostaniego opakowania wymiotowałam koło 24.00 a tabltke zażyłam o 16, w między czasie o 19 jadłam kolacje. Dodam że wymioty były reakcją na nadmiar alkoholu. Byłam u ginekologa, powiedziała że w najgorszym scenariuszu jesli tabletka sie nie rozpusciła to zrobiłam 8 dni przerwy, gdyż jesli tabletka została zwrócona, to tak jakby sie jej nie wzieło( ale to ten najgorszy scenariusz). Zaleciła normalne przyjmowania tabletek i wstrzemięźliwosc od seksu do 2 tyg, gdyż w razie zapłodnienia cos mogłoby sie zagniezdzić. Co wy o tym myślicie? czy ta ost tabletka mogła sie nie rozpuscic mineło od jej przyjęcia do wymiotów 7 h. Oraz czy to zaleciła gin tez powinno mnie uspokoić? ona mowi że tak ale ja jestem starsznie znerwicowana.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...