Skocz do zawartości
Forum

Jak odbudować miłość?


Gość Maleśka1

Rekomendowane odpowiedzi

witam.
w czasie wakacji zerwałam z moim chłopakiem ponieważ robił sobie ze mnie głupie żarty. postanowiłam dać mu kilka dni na poprawę. zgodził się i starał. kiedy powiedziałam mu że już chce do niego wrócić (10 września 2013) on na to musimy się wziąć za naukę (oboje jesteśmy z jednego roku chodzimy do różnych szkół z tego względu że ja chodzę do liceum a on do technikum). niestety... ja się nie mogę po tym pozbierać... on do mnie przeklina, traktuje mnie stanowczo ,olewa mnie (olewa mnie- on myśli że tego nie robi). wróciliśmy do siebie na dwa dni... on znów zerwał bo powiedział że nie wytrzymuje w takim związku że się nie widzimy tylko gadamy przez telefon. w ostatni piątek spotkałam sie z nim... płakałam i on płakał. żaliliśmy się sobie. on nie chce wrócić bo boi się poziomu i nauki. obiecał mi że jeżeli on skończy technikum za 4 lata to wrócimy do siebie.. nie mogliśmy się roztać ponieważ bardzo się kochamy (powiedział mi że już tak często nie będzie do mnie mówił że mnie kocha). upłynęło kilka dni do dzisiaj. on jest stanowczy, olewa nie, przeklina, chce jak najszybciej kończyć naszą rozmowę przez telefon zmienił hasło na facebooka chociaż wcześniej wiedzieliśmy jaki kto ma. nasz związek rozpoczął się 16 kwietnia 2012 roku a zakończył 13 września 2013 roku....

co mam robić???
jak go dozyskać???
proszę o szybką radę !!!!

Odnośnik do komentarza

yhmm rozumiem to bardzo trudna sytuacja ale zobacz jak on ciebie traktuje nie ma do ciebie szacunku? czy chcesz byc tak traktowana cale życie? cały czas zasłania sie nauką zebyscie nie byli razem, przykro mi ale on raczej nie chce juz z tobą być, daj mu czas nie dzown nie pisz nie oddzywaj sie choc wiem to trudne ale chlopak nie lubi jak sie do niego napiera. Wtedy on sam zobaczy czy chce byc z toba czy nie, daj mu czas.

Odnośnik do komentarza

Witam
Uważam, że w obojgu z was są zbyt duże emocje i oczekiwania, by był właściwy czas na to aby starać się pogodzić te spory pomiędzy wami i to co oboje chcecie dla siebie zyskać, poprzez wyrażenie się w związku. Pomimo zachowania chłopaka sądzę, że za wcześnie jest by budować tego rodzaju uczucia pomiędzy wami. Niekiedy uczucia pojawiają się pomiędzy parami w nie właściwym momencie. Cokolwiek byś teraz zrobiła, to chłopak już dawno miał problem z treścią waszego związku i jedynie się bronił by w nim mimo wszystko jakoś trwać. Jakiekolwiek starania mogą sprawić, że będziecie się rozchodzić w nieskończoność lub zostaniecie zajadłymi wrogami i odrzecie z resztek godności, to co wspólnie przeżyliście w tych lepszych momentach związku. Chłopak to w sobie odkrył, gdy ty postrzegasz to jeszcze z całkiem innej perspektywy. Myślę, że uczuciom trzeba dać dojrzeć na odległość, udaje się to przeważnie gdy pozostają nienaruszone wspomnienia. Poza nauką to Twego chłopaka uczucia przerastają, to że chciałby by się Tobą nasycić lecz nie może, dlatego zrobi wszystko by za każdą cenę pozbyć się Ciebie z życia. W uczuciach robi się różnego rodzaju głupoty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...