Skocz do zawartości
Forum

Predyspozycje do zdrady


Gość balbinkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość balbinkaa

Cześć mam nietypowy 'problem' Mam 21 lat , mój chłopak też jesteśmy razem od 2 lat , różnie między nami bywało jak w każdym związku . Szczerze musze przyznać ,że jakiś rok temu byłam chorobliwie zazdrosna szczególnie o przyjaciółkę Mojego Ukochanego teraz wiem ,że źle zrobiłam bo dużo wtedy czasu straciliśmy na kłótnie , moje wymysły , kontrolowałam go non stop , sprawdzałam telefon , archiwum , facebooka , wszystko ! wystarczyło ,że napisała a wpadałam w szał . Z tego co zauważyłam imponuje Mu to jak jestem zazdrosna ale ja czuje sie z tym podle ! ale nie o tym chciałam ! Od pewnego czasu zastanawiam się stale czy mój chłopak byłby skłonny do zdrady .. Gdzieś czytałam ,że człowiek staje się tym z kim przebywa . A właśnie mój Ukochany ma kilku przyjaciół lekko nazywając 'lubiących przygody ' tyle tylko ,że Oni nie są w związkach , teraz właściwie się uspokoiło zajeli się studiami , pracą ale ja i tak jakoś nie potrafie być spokojna ponieważ też nie daje mi spokoju to ,że Jego Tata miał dwie żony , Brat Taty też , niby to ta była żona zdradziła Tatusia mojego Ukochanego gdy ten byl w wojsku ale nie wydaje mi się ,żeby On tak do końca był bez winy . Zostawił dwójkę dzieci tamtej kobiecie , nie utrzymując z nimi kontaktu , płacąc jedynie alimenty . I twierdząc ,że to oni nie chcieli miec z nim kontaktu , teraz są już dorośli a ja nie dopytuje o te kwestie .. martwi mnie też to ,że Brat Mojego Ukochanego był z dziewczyną 7 lat w związku aa w między czasie jeździł z innymi na wczasy za granicę , niby twierdził ,że to nie był taki związek bo ciągle się kłócili , wkońcu Go zakończył .. teraz jest po ślubie i jest na prawdę zakochany ! widać ,że świata po za tą Kobietą nie widzi ! Cały czas kolacyjki , kwiaty , lata po zakupy .. szczerze do samego końca myślałam , że ślub się nie odbędzie ,że to nie dla Niego ale jestem mile zaskoczona ! Taki niedowiarek ze mnie . Chciałam zapytać Was o porade czy człowiek wychowany w takim ''srodowisku'' jest bardziej skłonny do zdrady? Dodam jeszcze ,że mój chłopak ma dość niską samoocenę więc wiem też ,że nie trudne to zadanie że jak spotka dziewczyne która bardziej GO doceni odrazu do Niej poleci . Też mam niską samoocene , nie umiem okreslic na co stać mojego chlopaka a na co nie .. Sama nie wiem czy potrafiłby tak zrobić kiedyś byłam pewna ,że NIE , maa dobre serce ! potrafi mi pokazać ,że mnie kocha , znosi wszystkie moje nastroje i awantury ale ma też głupie teksty kiedyś pytał czy pogniewałabym się jakbyśmy mieli 40 lat a on poszedłby na 28 letnia dziewczyne .. Czuje sie okropnie ciagle o tym mysle czy to ma sens , skoro mówi takie rzeczy , czy na prawde bylby w stanie mnie zdradzić .. doszukuje sie róznych rzeczy czasami i ostro przesadzam , ale juz sobie nie radze jak myslicie co powinnam zrobic?
Odrazu przepraszam za niespójny i chaotyczny tekst Z góry dziękkuje i serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wiesz wydaje mi sie, ze doszukujesz sie rzeczy bez powodu, uwazam nawet ze masz swietnego faceta jesli znosi to wszystko bo pewnie ,myslisz ze tak powinno być ze on to toleruje ale wiele kolesi daloby sobie z tobą spokoj. Wrzuć na luz, facet cie kocha widać to, daj mu zlapac oddech niech nie czuje twojego oddechu na plecach, przestan sparwdzac facebooki telefony bedziesz robic tak cale zycie myslisz ze dla niego to mile? tym bardziej ze nic tam nie znajdujesz. teraz bedziesz sie zastanawiac czy to ma sens a jak tak dalej bedziesz sie zachowywac to wkoncu on cie zostawi bo bedzie mial dosc. Ciesz sie chwilą , każdy ma swoj rozum jesli twoj chlopak cie kocha stawia na szczerosc, uczciwosc z toba to decen to , moja cenna rada, zaborcza i przesadna zazdrosc zabija milosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...