Skocz do zawartości
Forum

Nadpobudliwość, brak koncentracji i wybuchowość


Gość agnieszka11111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnieszka11111

Dzieję się ze mną coś dziwnego, tak myślę. Od pewnego czasu jestem strasznie nadpobudliwa, łatwo mnie zirytować. Często się kłócę z ludźmi o byle błahostkę, po czym krzyczę, płaczę, często dochodzi do rękoczynów z mojej strony, po czym po 5 sekundach przepraszam i znowu płaczę. Wybucham bez żadnej przyczyny. Często mam uczucie depresji, nie mam ochoty z nikim rozmawiać, mam ochotę odciąć się od wszystkiego. Czasem mam myśli samobójcze gdy narośnie dużo spraw z którymi nie mogę sobie poradzić. Rozmawiam z kimś i nagle zapominam o czym rozmawialiśmy, jakbym no nie wiem nagle się wyłączyła. Chciałabym coś z tym zrobić, gdyż to psuje moje relacje z otoczeniem, i takim zachowaniem odpycham od siebie bliskie mi osoby. Nie wiem może powinnam się skonsultować z jakimś lekarzem, bądź może robię z tego jakąś wielką sprawę a to nic takiego? Sama nie wiem, potrafi mi ktoś coś doradzić? Byłabym wdzięczna.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Często zdarza się, że pod wpływem nagromadzenia się problemów, zmęczenia, stresu nie potrafimy opanowywać naszych emocji. Dzieje się tak dlatego, że stres męczy układ nerwowy, który nie jest wtedy w stanie hamować pobudzenia emocjonalnego.
Na początku postaraj się odpocząć, wykonuj ćwiczenia relaksacyjne, przeznaczaj odpowiednią ilość czasu na sen oraz zadbaj o dietę. Jeśli Twoje objawy nie przejdą, skonsultuj się z psychologiem.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...