Skocz do zawartości
Forum

głupota ...


Gość coffeee

Rekomendowane odpowiedzi

Gość liliana777

Może idź do tej kawiarni i znajdź panią, która Cię wtedy obsługiwała. Możesz zaryzykować i sprawdzić jej uczciwość oraz czy pamięta o tym zdarzeniu. Aczkolwiek raczej celowo 'zapomniała' wydać pieniądze, no bo pozwoliła Ci odejść bez wydania reszty. Faceci - bądźcie czujni i nie kupujcie po pijaku. U mnie jest monopolowy, gdzie panie oszukują pijanych i wydają im za mało reszty lub wcale. Mało tego, jest u nas też żabka, gdzie panie wydają drobne i udają, że 'zapomniały' wydać papierowych.

Odnośnik do komentarza

no i co oni się nie zorientowali? , a machać podobno na kelnera to nie ładnie, z drugiej strony jeśli zostawiają mi rachunek to niech stoją przy mnie aż zapłacą, bo to trochę kłopotliwa sytuacja, ja się śpieszę, a drzeć i machać na kelnera nie będe przecież , ja rozumiem jakby to było jakieś 5 zł albo nawet już bym przebolał 10 zł ale 50 zł?

Odnośnik do komentarza

coffeee, niezaczekanie na resztę, to nie głupota, tylko raczej pośpiech i roztargnienie. Masz nauczkę. Czasami trzeba popełnić błąd, żeby móc się na nim nauczyć. Oby tylko takie błędy popełniać w życiu ;) Pieniądz - rzecz nabyta. Wiadomo, że trochę szkoda, bo 50 zł to niemało. Niemniej jednak to nie jest też powód, by tak bardzo się tym zamartwiać. Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski na przyszłość z tej "lekcji". Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...