Skocz do zawartości
Forum

Prawo jazdy


Gość Pitka

Rekomendowane odpowiedzi

Ach te prawo jazdy. Ja już od 2 lat robię (częste wyjazdy zagranicę). Na jazdach idzie mi świetnie, a na egzaminach.... szkoda gadać. Stres zjada. A przez stres popełniamy głupie błędy. Niby rękaw taki prosty, możemy w OSK robić go po 500 razy, a jak dochodzi do egzaminu to się rozkładamy. Dlaczego? Moim zdaniem oprócz stresu wielkie (negatywnie) znaczenie ma to, że wsiadamy do nieznanego nam auta. gdyby się obowiązkowo zdawało na autach OSK to prawko miałbym już dawno w kieszeni.

Odnośnik do komentarza

W mojej szkole jazdy rekord jednej osoby w oblaniu praktycznego to 28 razy. Wyobraź sobie co ta osoba przeżywała. Alr udało jej się! Ćwicz, ucz się i przede wszystkim na spokojnie. Ważny tez jest kontakt z egzaminatorem ja zrobiłam dużo błędów. Nawet typ na mnir nakrycia alr swoim uśmiechem i konstruktywna rozmowa dał mi pozytywny. Dasz rade tylko pamiętaj nir zniechęcaj się

Odnośnik do komentarza

Właśnie próbowałam sie nie poddawac ale niestety nie potrafie wyjechac z tego nieszczesnego łuku. Nie wiem czemu zawsze w osk wychodzilo za kazdym razem wykupywalam godziny a teraz poprostu nie mam sily bo po co skoro i tak pewnie znowu na luku nie zdam a prawko mi jest bardzo potrzebne czlowiek jest zalamany zejuz mysli zeby inaczej to zdac

Odnośnik do komentarza

Poczytaj o możliwości zdawania na Ukrainie. Kurs to koszt na nasze około 800 zł, ponoć dopłacając 300 zł nie ma możliwości oblać egzaminu :) Jeszcze można w Czechach, także w Niemczech, choć w Niemczech zrobienie prawka jest dużo droższe niż w PL. Ale za to nie mają tego poronionego i nieszczęsnego placu manewrowego i zawsze zdaje się na aucie OSK na którym uczyliśmy się jeździć. Bądźmy szczerzy, w Polsce zrobione jest to tak aby oblewać jak najwięcej ludzi i trzepać jak najwięcej kasy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...