Skocz do zawartości
Forum

Przyjmowanie leków na depresję


Gość martyś91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 19 lat. Od pół roku brałam leki i największą dawkę 200 mg. Brałam ją systametycznie i czułam sie naprawde świetnie. Żadnych lęków, objawów depresyjnych... Tydzień temu niestety odstawiłam gwałtownie tą dawkę. Po 3 niach od odstawienia czuje sie okropnie. Jestem roztrzęsiona płaczliwa mam bóle głowy i ciągłe zawroty. Mrowieją mi tez kończyny i są momenty, że jest mi słabo i duszno. Wszystkiego się boję... Chce powrócić do tego leku bo działał na mnie rewelacyjnie. Czy zaczynając od początku przyjmowanie leku muszę zaczynac od najmniejszych dawek i stopniowo je zwiekszac ? Czy mogę od razu rozpocząc ponowne przyjmowanie normalnie tej dawki 200 mg ? czy działanie leku bedzie takie samo ? Czy duzo czasu minie zanim dojde do siebie ? proszę o szybką odpowiedź. To dla mnei bardzo ważne. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim popełniłaś poważny błąd od razu odstawiając lek. Należało stopniowo zmniejszać dawkę i dopiero potem zdecydować się na zupełne odstawienie. W tej chwili powinnas pójśc do swojego lekarza, który lek przepisuje, aby zdecydowac o dalszym postępowaniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...