Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem gejem?


Gość A...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat, od dosyć dawna interesowałem sie chłopakami, wiadomo bardzo mnie podniecali i wbiłem sobie coś takiego do głowy ze tylko i wyłącznie chłopacy. 3 dni temu byłem na imprezie urodzinowej na działce, ujrzałem tam piękna blondynkę, No ideał pod każdym względem... Tak sie stało Że zauroczyłem sie to piękna istota, całowaliśmy sie godzinę w namiocie, i teraz myśle tylko o niej... Czy GEJ miałby takie objawy zakochania sie w płci przeciwnej? Jestem zdrowym chłopakiem?

Odnośnik do komentarza
Gość Autor Pytania

O biseksualizmie słyszałem, a nawet powiem ci ze wiem co to jest.
Tylko ja mam problem z tym Że kręcili mnie mężczyźni, ale dla mnie homoseksualizm jest chory.. Nie wyobrażam sobie siebie w związku z mężczyzna... Seksu z takowa osoba rownież...
Chce tylko wiedzieć czy to było przez okres dojrzewania?
Czy coś siedzi w mojej głowie i moze sobie kiedyś wyjsć w nieodpowiednim momencie?
Zawsze wyobrażałem sobie siebie z dziewczyna, wiadomo żona, dzieci, dom Wielkie LOVE
Ale chce wiedzie dlaczego niszczylem sobie psychikę tym Że jestem lub nadal mogę być gejem/Bi.

Odnośnik do komentarza
Gość LalunaLoreen

Jesteś trochę wariat ;) ale napewno nie gej. Gej brzydzi sie kobiet. Zastanawiam się tylko co to za cichodajka ta dziewczyna skoro caluje się bez dluzszego poznania, nie obawiając się zarażenia mononukleozą - a może już miala te chorobę i nie ma nic do stracenia ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...