Skocz do zawartości
Forum

Jak żyć po utracie wielkiej miłości?


Gość djk

Rekomendowane odpowiedzi

bylem ponad 3 lata w zwiazku z dziewczyna ktora mnie tydzien temu zostawila mowi ze jej milosc do mnie sie wypalila a ja ja tak straszliwie kocham i niepotrafie bez niej zyc jest dla mnie calym swiatem nie mialem nikogo procz niej moi rodzice zmarli a teraz ona odeszla.mama zmarla 4 lata temu dzieki mojej dziewczynie sie ne zalamalem i byla przymnie w najtrudiejszym okresie teraz wszystko do mnie wrocilo bol tesknota wspomnienia dzieki niej wytrzymywalem teraz nachodza mnie mysli samobojcze bo nie mam juz dla kogo zyci niemam rodziny przyjaciol bo wszytko jej poswiecilem wszystkie moje uczucia teraz ona odeszla i obawiam sie ze nie wytrzymam tego ona jest dla mnie jak tlen a bez tlenu nie da sie przeciez zyc...dodam ze mam 18 lat

Odnośnik do komentarza
Gość urszula9

Jesteś jeszcze za młody, aby mówić, że Twoje życie nie ma sensu, bo dopiero niewielki skrawek tego życia za Tobą. Natomiast przed Tobą jest wszystko co najlepsze: studia, miłość, rodzina. Nie możesz się załamywać po stracie dziewczyny. Wiadomo, że pierwsza miłość jest silna, w dodatku miałeś trudne chwile i czujesz się samotny. Jednak nie zawsze tak będzie. Jeśli się nie poddasz to wkrótce znajdziesz sobie nową partnerkę, której miłość może nie zdąży się tak szybko wypalić... Czy Twoi rodzice chcieliby, abyś popełnił samobójstwo? Myślisz, że właśnie tak wyobrażali sobie Twoje życie? Że sam je zakończysz w wieku 18 lat? Nie poddawaj się! Głowa do góry i idź do przodu. Podążaj za marzeniami, każdy jakieś ma. Musisz zapomnieć o tej dziewczynie i wierz mi, że czas leczy rany. Musisz być silny!

Odnośnik do komentarza
Gość dziewczyna18

Hej , rozumiem co czujesz , utrata bliskich osób jest straszna i samemu jest potwornie trudno się pozbierać. Ja też nie posiadam bliskiej osoby , oczywiście są znajomi , ale to nic nie daje... Jeśli masz ochotę z kimś pogadać możesz mi napisać Twoj numer gg , chciałabym poznać kogoś z kim będę mogła się zaprzyjaźnić...

Odnośnik do komentarza

Rozstania sa trudne i bolesne, ale nie możesz się załamywać.Piszesz, że nie masz rodziny ani przyjaciół i że dziewczyna była jedyna i najbliższa. Ale wiedz, że nie możesz być tak bardzo uzależniony od jednej osoby. Masz 18 lat i całe życie przed sobą. 3 lata związku to długo, na pewno bardzo się ze sobą zżyliście, ale jeśli dziewczyna nie czuje miłości, faktycznie ciężko będzie budować ten związek. Może pomimo rozstania możecie się ze sobą przyjaźnić. Wiedz, że nie można nikogo trzymac przy sobie na siłę, taki związek nigdy nie będzie szczęśliwy. Dlatego porozmawiaj z nią, jeśli naprawdę chce to zakończyć musisz uszanować jej zdanie. Ale nie poddawaj się, walcz o nowa miłość, tę pozostawiając w swoim sercu na zawsze. Nigdy nie wykreślisz z pamięci tych pięknych chwil jak spędziliście razem, ale lepiej, żeby Wasz związek kojarzył Ci się z czymś dobrym i przyjemnym i nie przerodził się w kłótnie. Dlatego musisz być silny i uszanować decyzję dziewczyny. Bądźcie przyjaciółmi i wspierajcie się w trudnych chwilach, ale jeśli jest dla Ciebie wazna, pozwól jej być szczęśliwą i Ty bądź szczęśliwy. Szczęście znajdziesz w innej kobiecie - może w tej, z która będziesz do końca życia. teraz wydaje Ci się to niemożliwe, ale uwierz, że tak będzie. Jeśli czujesz, że chciałbyś porozmawiać z kimś o tym wydarzeniu i o swoich uczuciach, zawsze możesz zasięgnąć porady psychologa. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Słuchaj ale jeśli ona Cię nie kocha, to nie dasz rady kochać za dwie osoby. Chyba nie chcesz aby była z tobą ze strachu że zrobisz coś głupiego. Taki związek byłby porażką. Skończyło się i teraz musisz nauczyć się na nowo żyć. Wziąć się w garść, pozbierać się. Przestań myśleć o niej bo i tak już nic nie zmienisz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...