Skocz do zawartości
Forum

Stres związany z ciążą


Gość Szekowny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szekowny

Żyję w stresie, ponieważ ciągle zadręczam się myślami, że moja dziewczyna mogła zajść w ciążę. Jest to mało prawdopodobne ale nie mogę przestać o tym myśleć. dopiero zacząłem okres współżycia jednak bardzo się przejmuję i nie potrafię "sam siebie przekonać" że ona nie jest w ciąży. Ciągle pojawiają sie w mojej głowie pytania typu a co jakbym rzeczywiście ją zapłodnił ? co wtedy bym zrobił? co by p mnie pomyśleli inni? Przecież ja mam dopiero 19 lat ...

Odnośnik do komentarza

Hej.
Napisz oględnie o okolicznościach, to odpowiemy czy mogła nastąpić ewentualność zajścia w ciążę.
Najlepiej niech dziewczyna zrobi test ciążowy.
I to nadaje się bardziej na forum "seks".

Jeśli lęki występują po każdym zbliżeniu, to pomyślcie o dobrym zabezpieczeniu. Niech dziewczyna uda się do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne i po sprawie.
A co sobie mają pomyśleć inni? Daj spokój ; )

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Szekowny, jeżeli aż tak bardzo obawiasz się ryzyka niechcianej ciąży, porozmawiajcie dokładnie z dziewczyną o antykoncepcji, jak będziecie się zabezpieczać. Możecie stosować kilka metod jednocześnie (np. prezerwatywa plus tabletki), co praktycznie uniemożliwia zajście w ciążę. A może po prostu emocjonalnie nie jesteś jeszcze gotowy na seks, dlatego obawiasz się konsekwencji rozpoczęcia współżycia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...