Skocz do zawartości
Forum

Lęk po jedzeniu


Gość selka234

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy powinnam czy mogę ale nie wiem już co robić Dziś ,
( przed momentem) zjadłam groszek pierwszy raz od nie pamietam kiedy i wypiłam zupe taką co ma 100 ml 20 kcal z tesco i jestem przerażona bo nie jestem wstanie określić ile kcal wypiłam i ile tego groszku zjadłam kurcze i się boję , chce być już zdrowa Nie wiem co robić , walcze ze sobą by nie uciec do łazienki ale myśle że raczej nie pójde bo chce wygrac już z tymi zaburzeniami i nie chce z any wpasc w bulimie .
Jadam codzienie to samo wiec dlatego sie teraz boje ze przytyje jak zjadłam cos innego koszmar :(

Odnośnik do komentarza

internet to niestety nie jest miejsce gdzie można wyleczyć anoreksję.

wątpię że to rozwiąże Twój problem, ale, tą przypadłość złapałaś przez swoje myśli, więc dobrze jest zacząć od zmiany myślenia na temat "bycia grubą". tak na marginesie, jak widzę dziewczynę, 160 wzrostu i mniej niż 55 kilo, to mam ochotę wskazać jej drogę do najbliższej restauracji.

zjadłem dzisiaj w drodze dwie drożdżówki z biedronki, te wypiekane w sklepach, a potem kolejne dwie :) nie liczyłem kalorii :D

jeszcze raz powtórzę że to nie jest właściwe miejsce do rozwiązywania takich problemów. ale skoro już napisałaś...

powtarzaj sobie codziennie na głos, przed lustrem afirmacje:
- "Mam prawo dużo jeść. To jest prawidłowe/właściwe i dobre. Kocham jeść." ..... :D
- "Lubię siebie."

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...