Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Użytkownik Miesiąca - marzec 2014"


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do konkursu
UŻYTKOWNIK MIESIĄCA - MARZEC 2014!

Na zwycięzcę czeka nagroda:
Toster SIEMENS TT 611032

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/toster.jpg

Zasady konkursu:
1. Głosujemy kto powinien zostać Użytkownikiem Miesiąca i krótko uzasadniamy, dlaczego ta osoba.
2. Każdy może oddać tylko jeden głos - na jedną osobę.
3. Można głosować na siebie.
4. Osoby, które głosują, to Uczestnicy Konkursu, ale oceniana jest nie wypowiedź Uczestnika, ale pod uwagę brane jest zgłoszenie, a więc to na kogo zagłosował Uczestnik konkursu.

Konkurs trwa do 31 marca 2014r.
Regulamin konkursu

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza

Uważam,ze to ja powinnam otrzymać tę nagrodę.A dlaczego?Taki toster na pewno by mi się przydał a w dodatku pomógł by mi w cukrzycowej diecie .Chlebek ,pieczywko chrupkie-miam,miam.
W dodatku może dlatego powinnam wygrać,że na mojego posta ,na moje zapytanie,które pomogło by mi podjąć szybką decyzję - nikt z lekarzy forum nie chce mi odpisać.
A tak bardzo ufam i mówię do męża i dzieci ,że mimo wszystko są w naszym kraju jeszcze lekarze anioły,którzy bezinteresownie niosą pomoc drugiemu człowiekowi.
Ostatnio na mojej drodze spotkałam anioła-dentystę,który bezboleśnie,za darmo usunął mi 8 oraz 7 .Potrzebował tylko łącznie z wstrzyknięciem znieczulenia 10 minut.Pozdrawiam wspaniałego dentystę Pawła Olszewskiego.Super człowiek.Mimo wszystko myślę,że na tym forum odezwie się do mnie poprzez Redakcje ABC zdrowie -anioł chirurg ogólny oraz laryngolog.Czekam i dalej proszę.Pozdrawiam forumowiczów ,redakcje i wszystkich specjalistów zaangażowanych na tym forum.Może do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Sha-Sha
Żartowałam-przecież nie o to chodzi aby wygrywać tylko o to aby zaistnieć na tym forum a przede wszystkim aby jeden drugiemu a przede wszystkim nasi Kochani lekarze-specjaliści nam odpowiedzieli na nasze nurtujące problemy i niejednokrotnie pomogli.
Nie o to chodzi aby być bogatym,mieć pieniądze i wartościowe rzeczy ale o to aby pomagać drugiemu człowiekowi.
Dla mnie zdrowie jest najważniejsze i życzliwy,przyjazny człowiek.
Uwierz mi; gdybym nawet wygrała ten toster to przekazałabym bardziej potrzebującej osobie.
A tyle ich jest w naszym niby bogatym kraju....

Odnośnik do komentarza

Witam,
Konkurs na użytkownika miesiąca, polega na głosowaniu na użytkownika, który w danym miesiącu był najbardziej aktywny, służył pomocą innym użytkownikom oraz budował pozytywną atmosferę forum. W konkursie nie biorą udziału lekarze ani eksperci. Wynik są ogłaszane na podstawie decyzji komisji redakcyjnej oraz ilości głosów uzyskanych w tym wątku.
Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

W związku z tym, że żaden z kandydatów nie otrzymał nawet 2 głosów, jury nie mogło wyłonić zwycięzcy. Bardzo nam przykro z tego powodu. Jednocześnie nagroda nie przepada!

Jury uznało, że najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie konkursu na Użytkownika Miesiąca - Marzec 2014 z konkursem na Użytkownika Miesiąca - Kwiecień 2014. Zachęcamy do głosowania w kolejnym konkursie.

Mamy nadzieję, że tym razem zwycięzca zostanie wyłoniony!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...