Skocz do zawartości
Forum

Niepłodność


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Sylwia,

Z definicji niepłodność to stan, w którym zachodzi niemożność zajścia w ciąże, w przeciągu roku, pomimo braku stosowania jakiejkolwiek antykoncepcji oraz uprawiania pełnych stosunków płciowych z częstotliwością co najmniej 3-4 razy tygodniowo.
Istnieje bardzo wiele przyczyn niepłodności. Są to czynniki zależne od mężczyzny oraz czynniki zależne od kobiety.
Nie ma domowych sposobów na leczenie niepłodności. Należy udać się do specjalisty w celu szczegółowych badań i ustalenia przyczyny.
Dopiero wdrożenie odpowiedniego leczenia zwiększa szanse na zajście w ciąże.
Czasami okazuje się, że zbyt silna chęć posiadania dziecka oraz stres z tym związany, może wywołać chwilowy brak płodności(zaburzenia w owulacji).
Dopiero "wyluzowanie się"-tzw. sex na wakacjach:)-doprowadza do upragnionego rezultatu;)Ale są to przypadki rzadkie.
Trzymam za Panią gorąco kciuki.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość Alicja Grt

Bardzo długo starałam się o dziecko z męzem. Leczyłam się u różnych ginekologów ale nadal nic. Trafiłam dopiero nie dawno na ginekologa w klinice Galena w Bielsko Białej / i zmnienił mi całkowicie leczenie oraz jest teraz duża szansa abym zaszła w ciąże.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...