Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza, spóźniający się okres i negatywny wynik testu ciążowego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
od kilku dni pojawiają się u mnie kilkusekundowe bóle w podbrzuszu o różnej intensywności, dodatkowo od kilku dni towarzyszy mi ból piersi. Nie mam stałych cykli miesiączkowych, ale średnio wynoszą 32-36 dni. Według moich obliczeń i obserwacji organizmu powinnam mieć w tym miesiącu 32 dniowy cykl (ostatnia miesiączka 8 grudnia 2011), mimo to do tej pory miesiączka się nie pojawiła(dziś jest 40 dzień cyklu).20 dnia cyklu pojawił się śluz, który prawdopodobnie był płodny, dzień wcześniej kochaliśmy się z narzeczonym bez zabezpieczenia, jednak narzeczony zdążył się wycofać zanim doszło do wytrysku, 2 tygodnie później kochaliśmy się z zabezpieczeniem, raz zdarzyło się że prezerwatywa zsunęła się, ale nie do końca . 24 dnia cyklu pojawił się ostry ból po lewej stronie w podbrzuszu, miałam wrażenie że właśnie wtedy doszło do owulacji.38 dnia cyklu zrobiłam test ciążowy - nie wykazał że jestem w ciąży. Czy mimo to istnieje taka możliwość? Czy mogło dojść do zapłodnienia przez preejakulat? Dodam że w czasie trwania miesiączki miałam kilka stresujących zdarzeń, a niedawno przechodziłam przeziębienie(wynik testu ciążowego mógł być zafałszowany poprzez przeziębienie?) czy to wszystko mogło przedłużyć cykl? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję
- Kamila

Odnośnik do komentarza

jest mozliwe, ze moglo dojsc do zaplodnienia przez preejakulat ale to wyjatki. Moim zdaniem okres Ci sie spoznia przez przeciebienie czy stres a bol podbrzusza moze swiadczyc o tym, ze nadciąga. Poczekaj jeszcze pare dni jak sie nie pojawi to powtórz test dla pewnosci i jak wyjdzie negatywny to uwazam ze powinnas sie zbadac u ginekologa dlaczego tak jest, musisz sobie zbadac hormony

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza
Gość muminka

Witam.
3 dni temu powinnam dostać okres... Od kilku dni ciągle mnie boli w podbrzuszu jakbym miała dostać okres... Do tego od przedwczoraj mam apetyt a dziś się czuję tak okropnie, że nie dobrze mi jakbym była przeziębiona... Podwyższona temperatura dziś... Ciągle jak jechałam z ojcem autem to na niego się darłam bo mi zimno i ma zamknąć okno a matka rozebrana bo jej ciepło... Zrobiłam test wyszedł negatywny... Ostatnio jak jadłam to po rogalu z dżemem mnie brało na wymioty... Czy możliwe że stan przed miesiączką takie coś powoduje...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...