Skocz do zawartości
Forum

Nadmierne owłosienie, wypadanie włosów, torbiele na jajnikach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 22 lata i duży problem z nadmiernym owłosieniem. włosy pokrywają praktycznie całe moje ciało, są one cienkie, ale długie i widoczne, a w niektórych miejscach grube i czarne np. brodawki sutkowe. Bardzo się tego wstydzę i nie jestem w stanie powiedzieć mojemu lekarzowi ginekologowi o tym problemie. Mam też problem z przetłuszczaniem się włosów i ich wypadaniem. Wczoraj zrobiłam badanie krwi na witaminę D, wynik 13.33 ng/ml (norma.30.00-80.000) i przy okazji zrobiłam badanie prolaktyny wynik 16,94 ng/ml (norma 6.00-29.90) badanie wykonywane w 19 dniu cyklu, badanie OB 30/1h. TSH 2.03 uIU/mL (norma 0.27-4.20)..FT4 II 1.20 ng/dL (norma 0.93-1.70). Ponadto mam nieregularne miesiączki do tego 3 tyg temu wyszłam ze szpitala, ponieważ pękła mi torbiel na prawym jajniku,a na lewym jajniku jest torbiel na ok 3 cm i jest "zapadnięta" cokolwiek to znaczy. Z torbielami mam już problem od kilku lat.Co może mi dolegać? Jakie badania mam jeszcze zrobić żeby się dowiedzieć jaki jest powód moich dolegliwości, za informację bardzo dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...