Skocz do zawartości
Forum

Ciemnobrązowe plamienia zamiast okresu


Gość zaneta_d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 20 lat i jak dotąd miewałam regularne cykle miesiączkowe (28dni). ostatnio jednak tj. 8.01 zamiast spodziewanej miesiączki wystąpiło u mnie jedynie ciemno brązowe plamienie. Nie przypominało normalnego okresu, jednak było dość obfite. Utrzymuje mi się ono do dnia dzisiejszego tj 17.01. Zazwyczaj przed miesiączką bolą mnie piersi, mam bóle pleców tym razem nie miałam tych dolegliwości. Razem z partnerem zabezpieczamy się (prezerwatywy) ostatnio jednak praktyczne nie współżyliśmy. Czy takie plamienie może być oznaką ciąży? Czy można określić jakąś inną przyczynę plamienia? Czekam niecierpliwie na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam! Myślę, że w takiej sytuacji nikt, oprócz lekarza nie jest w stanie udzielić ci poprawnej odpowiedzi. Czasami u kobiet w ciąży występuje krwawienie lub plamienie, jeśli jednak nie współżyliście ostatnio ciąża raczej odpada. Być może rozregulował ci się cykl miesiączkowy. Jeśli bardzo się niepokoisz, powinnaś zapytać ginekologa, co może być przyczyną tego krwawienia. Osobiście polecam takie rozwiązanie. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

2 listopada miałam normalna miesiączkę, 19 listopada współżyłam z chłopakiem bez prezerwatywy, 24 listopada była u ginekologa miałam robioną cytologię od tego momentu utrzymują się u mnie niewielkie brązowe plamienia. Okres zawsze miałam regularnie jednak nadal mam tylko brązowe plamienie. W dniu spodziewanej miesiączki rano zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny. Co to może oznaczać ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...