Skocz do zawartości
Forum

Odklejające się plastry antykoncepcyjne


Gość motylek111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość motylek111

Mam pytanie odnośnie tego czy byłam do końca zabezpieczona, 9 lipca w srode kolo 23 przykleilam 1 plaster po przerwie 7 dniowej, trzymał się dobrze do czwartku kiedy po basenie i prysznicu koło 17 zauważyłam że zaczyna odstawać i nie chce sie przykleić więc nakleiłam nowy stary wyrzucając, tak trzymal sie do nastepnej srody, kiedy zmienialam plaster z 1 na drugi,czyli 16 lipca, plaster od 16 trzymał się 5 dni po prysznicu zaczal sie znow odklejac ale po dluzszej chwili znowu przylegal, 23 lipca byla kolejna zmiana plastra z 2 na trzeci i rowniez powinno to nastąpić kolo 23 lecz plaster juz rano zaczal odstawac i odklejac sie wiec stwierdzilam ze nie bede chodzic do godziny 23 z odklejającym sie plastrem więc zdjęłam go po godzinie 9 i nakleilam nowy wyjątkowo tu zmiana plastra nastapiła w dzień zmiany plastra rano a nie wieczorem, oczywiście przez ten miesiąc współżyłam i dlatego moje pytanie brzmi czy byłam zabezpieczona czy może coś zrobiłam nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Gość motylek111

no w tym miesiącu akurat byłam w ciepłych krajach i dużo na naszej polskiej plaży i chyba dlatego sie tak odlepiały, teraz mam przyklejony 3 plaster i siedzi bardzo dobrze, ale zaczynam schizować, że skoro poprzednie zaczynały odstawać to coś może być nie tak, chociaż nie dopuszczałam do tego żeby były odklejone dłużej niz 24 h jak w ulotce napisali

Odnośnik do komentarza

Witam. Stosuje plastry antykoncepcyjne. Odkleił mi sie 3 plaster 3 dni po przyklejeniu. W tej sytuacji nie przyklejam kolejnego plastra? Kolejne opakowanie rozpocząć po tygodniu od odklejenia sie plastra czy w normalnym 'dniu zmiany plastra'? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Stosuje Plastry antykoncepcyjne od 7 tygodni. W połowie 5 tygodnie jeden brzeg plastra przykleił się do ubrania, jednak zaraz to zauważyłam i przykleiłam ponownie do skory. Później momentami same brzegi odklejały się ale cały czas kontrolowałam i ponownie przyklejałam. Czy to wpłyneło na skuteczność?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...