Skocz do zawartości
Forum

Ciąża a antybiotyki, papierosy i alkohol


Gość Zaniepokojona233

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaniepokojona233

Witam, strasznie się niepokoje. 22.12.2012 dostałam ostatnią miesiączke( pragne zaznaczyc ze zawsze okres mam niereguralny od miesiaca do dwoch) . 12.02.2013, zrobilam test wyszedł pozytywny, zglosilam sie od razu do lekarza, zrobil usg, ale widzial wode i pecherzyk zolciowy, bez pecherzyka ciazowego. Wyslal mnie na badanie HCG, ale podejrzewał ciąze pozamaciczna, odebralam wynik, zglosilam sie do szpitala z bolami podbrzusza, 4 lekarzy nie moglo znalezc tego pecherzyka ciazowego, i mialam wiecej plynow w macicy, polozyli mnie do szpitala z podejrzeniem ciazypozamacicznej, po 2 dniach pobrali mi krew na HCG i zrobili kolejne usg. 15.02 W koncu zobaczylam pecherzyk ciazowy. Dostalam wypis z wykryciem wczesniej ciazy i mam sie zglosic 1.03.2013. Bardzo sie boje ze bedzie cos nie w porzadku, w styczniu bralam antybiotyki, palilam papierosy, pilam alkohol... Chce dodac jeszcze, ze czasami boli mnie podbrzusze, powiekszyly mi sie piersi, wczoraj po nacisnieciu ich poleciala mi tzw. "siara", jak nigdy mam ochote na rozne potrawy, potrafie w jednej chwili plakac i sie cieszyc... Bardzo zalezy mi na tej ciazy, i nie potrafie sobie wyobrazic ze moze byc cos nie tak,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...