Skocz do zawartości
Forum

Rwący ból rany po zszyciu krocza podczas okresu


Gość ag...4a

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ag...4a

Witam! Mam problem ktory trwa juz od kilku miesiecy tak naprawde, boli mnie rana poporodowa( az mnie rwie ze nie moge dlugo stac) gdy ma sie pojawic miesiaczka i na caly czas jej trwania puki sie nie skonczy i tak jest co miesiac. Jak urodzilam to przez 6 tygodni nie moglam chodzic poniewaz poczas porodu mnie rozerwalo w kroku ale mnie zaszyli. Zawsze sie tez zastanawialam czy oni w szpitalu dobrze to zrobili skoro mnie tak bolalo i boli jak mam okres.Prosze o odpowiedz i pomoc w tej sprawie

Odnośnik do komentarza

witam! widze,ze ma Pani dokladnie ten sam problem co ja, tylko ze ja ten rwacy ból odczowam przez pierwszy i czasem drugi dzien miesiaczki, jest to dosc uciazliwe i nie da sie stac dokladnie tak jak Pani napisala. corka ma juz 3latka i obawiam sie ze to raczej mi nie minie chociaz moze z czasem... porod mialam ciezki, corka byla wypchnieta poprostu bo zanikly mi bóle parte, wiec rana byla spora mialam duzo szwow... wydaje mi sie poprostu ze ten ból jest moze dlatego ze krew sie tam kumuluje podczas okresu i to daje taki rwiacy ból...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...