Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zabezpieczeń a ciąża


Gość Piotrek27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość everlast

Witam... Ostatnio obyłem stosunek z moją dziewczyna podczas jej okresu(2 dzień miesiączki), ja wytrysku nie miałem dlatego moje pytanie brzmi czy można zajść w ciązę podczas okresu bez wytrysku i jakie jest prawdopodobieństwo....

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Podczas okresu są dni niepłodne, więc ryzyko jest minimalne, tym bardziej, że nie doszło do wytrysku. Niemniej jednak pamiętaj, że stosunek przerywany nie zabezpiecza przed ciążą ze względu na płyn preejakulacyjny, który może zawierać plemniki, a który pojawia się w czasie stosunku niekontrolowanie.

Odnośnik do komentarza
Gość fajnalala

pękła nam prezerwatywa ok. 23 stycznia,nie było wytrysku, ale preejakulat się pojawił. mój facet szybko wyjął penisa. okres wychodzi mi na 1 lutego. mój cykl trwa średnio 30 dni. miałam również problem z przedostatnią miesiączką (pojawiła się dopiero po 51 dniach). seks uprawiamy raz na tydzień albo częściej. wolałabym nie mówić o tym mamie ani chodzić do lekarza, bo nie wie że już uprawiam seks. proszę o uspokojenie. czekam z niecierpliwością na ten okres, mam małe obawy że to ciąża.

Odnośnik do komentarza
Gość renata6k

Jeśli masz aż tak nieregularne okresy to może powinnaś pójść do lekarza. Mamie możesz powiedzieć, że właśnie martwisz się tym, że są takie nieregularne, a jak już będziesz u lekarza to zapytasz go o wszystko co Cię interesuje. Lekarza obowiązuje tajemnica lekarska, więc wszystko pozostanie między wami.

Odnośnik do komentarza

O jakiej kropli słyszałeś? W czasie okresu są dni niepłodne, więc nie tak łatwo zajść w ciążę. Czasem plemniki mogą przetrwać w śluzie do czasu dni płodnych, ale aż tyle to rzadko które wytrwają. Tym bardziej, że nie było wytrysku.

Odnośnik do komentarza

Witam w sylwestra współżyłam z narzeczonym w końcem stycznia pojawiły się u mnie plamienia 1 dniowe przypominające okres natomiast były brązowawego koloru, na 2 dzień zrobiliśmy test był negatywny, z tego co mi wiadomo można uznać go za nieważny bo za wcześniej , minął ponad tydzień zrobiliśmy kolejny i tez negatywny, był to już luty , od tamtego czasu do dzisiaj mam nabrzmiałe bolące piersi ... przyznam szczerze ze nigdy tak nie miałam. Miedzy czasie przed terminem okresu zdawałam prawo jazdy i zaczęła mi się sesja na studiach wiec trochę stresu było, ogólnie prowadzę stresujący tryb życia wiec jakoś nie wykluczam ten rodzaj powodujący brak okresu, ponieważ wcześniej takie objawy nie występowały. następnie przed robieniem 2 testu ciążowego brałam tabletki, ponieważ się rozchorowałam ibuprom, gorączka wymioty, czy to mogło zaburzyć okres czy testy były wiarygodne?, planuje zrobić kolejny test, aczkolwiek do ginekologa się nie wybieram ! bo się boje powiem szczerze ze teraz zawalu bym dostała ponieważ na wakacjach wychodzę za maż i nie chciałabym jeszcze dziecka. dodam ze od 3 lat współżyje z chłopakiem bez zabezpieczenia tgz stosunek przerywany ! czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Stosunek przerywany bardzo często kończy się ciążą, zwłaszcza, jeśli dochodzi do niego w dni płodne. Powinnaś zrobić badanie bHCG na hormony. Ibuprofen i inne popularne leki przeciwbólowe nie powinny zaburzać cyklu, natomiast stres jak najbardziej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia. Skończył we mnie. Ostatnią miesiączkę miałam 09.05.2012, a długośc mojego cyklu wacha się między 30, a 33 dniami. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ?

Odnośnik do komentarza

witam. kochalam sie ostatnio z moim chlopakiem...na poczatku zrobilam mu loda i on doszedl....po kilkunastu minutach (gdy znów mu stanął ) włożył go we mnie chyba jakos w 2/7 bo szybko zareagowalam i nie chcialam (bo balam sie ze z poprzedniego wytrysku cos zostalo) on zażeka sie ze go wytarł przed tym...jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnio odbyłam seks z moim partnerem bez zabezpieczania się.Było to chwilowe więc do wytrysku ni doszło. Moje miesiączki są nieregularne więc nie moge określić czy to były dni płodne czy też nie. Aczkolwiek jakiś tydzień temu miałam bół jajnika. Czy moge być w ciąży. Proszę o konkretną odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Prawie 3 tygodnie temu dwa razy uprawiałam niezabezpieczony seks z chłopakiem. Stosunki trwały około 15-20 minut i nie skończyły się wytryskiem w pochwie. Mam w miarę regularne miesiączki, a z moich obliczeń wychodzi, że wtedy gdy doszło do zbliżeń zaczęły mi się dni płodne. Za tydzień ma dostać okres. Dodam, że we wrześniu musiałam odstawić tabletki anty. Dziś zrobiłam test ciążowy - wynik negatywny. Czy jest możliwe, że jednak jestem w ciąży? Jakie jest prawdopodobieństwo, że test się myli?

Odnośnik do komentarza

Witam, przedczoraj odbyłem stosunek seksualny z moją partnerką, niestety bez zabezpieczenia. Nie wyczułem za bardzo momentu wytrysku, ale wyciągnąłem członek z jej ciała, był bardzo blisko jej warg sromowych. I wtedy nastąpił wytrysk na jej wargi sromowe. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia przez nią w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...