Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Sprawa wyglada tak wspolzylem z mojA kolezanka 21.02 br. A po Tym ok.3dni pozniej ona mowi ze tydzien wczesniej spala ze swoim bylym dzisiaj dostalem zdjecie chyba usg od niej na ktorym widac jakas plamke i powiedziala ze jest w ciazy w 8-9dniu czyli tydzien i dwa dni a z tego co wiem to w ciagu 2tygodni przewidzianych na zaplodnienie nie mozna zajsc w ciaze A zwlaszcza byc juz w drugim tygodniu a od naszego wspolzycia mija 16dni czyli dwa tygodnie a dzisiaj twierdzi ze tydzien przed naszym stosunkiem nie spala z swoim bylym bo podobno robila to jakies 2msc temu
Ale nie wiem gdzie jest prawda i w co wierzyc czy to moje dziecko czy tego bylego ?

monthly_2015_03/pomocy_2770.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaa22

hm ciezko tu o odpowiedz ale mysle ze to nie twoje dziecko po 16 dniach od zaplodnienia nie ma jeszcze zadnej plamki bo dopiero jest etap zagniezdzenia do macicy wiec spekulatnie biorac pod uwage nie ale wazne czy odbywaliscie wczesniej stosunek ile jej cykle miesiaczkowe trwaja wiesz w dzisiejszych czasach mozna nawet od kolezanki wziazc zdjecie wiec badz spokojny wrazie co pozniej mozesz dokonac testu na ojcostwo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...