Skocz do zawartości
Forum

Czy to mogą być wczesne objawy ciąży? POMOCY


Gość Tomek1290

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek1290

Witam,
mieliśmy tydzień temu z dziewczyną pewną sytuacje podczas stosunku przez którą nie możemy teraz normalnie sypiać tym bardziej że ciągle widzimy jakieś symptomy ciąży. Kochaliśmy się tydzień temu w niedzielę z zabezpieczeniem ale zauważyliśmy że po wszystkim troche wypłynęło z prezerwatywy nie jesteśmy pewni czy coś znalazło się na narządach płciowych u dziewczyny, szybko przemyła mydłem wszystko ale i tak ciągle o tym myślimy. Dziewczyna miała tedy dni płodne owulacja była w sobotę. 3 dni po stosunku czyli we środę miała lekkie krwawienie jak mówiła ze skrzepami do tego bolały ją lekko jajniki i troche bardziej macica. Od czwartku ma lekko powiększone sutki i mówi że pobolewają ją piersi. Czasem ma też mdłości, miała bóle głowy. Wariujemy już przez to wszystko Proszę bardzo o odpowiedź co to może być? Czy to nie za wcześnie na pierwsze oznaki? Przecież zagnieżdżenie dochodzi 6-7 dni po... Może to jakieś zmiany niepokojące? Miesiączkę ma dostać w sobotę za tydzień 21 lutego. Czy ktoś pomoże coś podpowiedzieć? Bardzo proszę i czekam z niecierpliwoścą pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza

Iść do lekarza ginekologa, on sprawdzi i powie, czy to ciąża, czy nie.. Ponieważ mogą być to objawy czegoś innego!
I to jest najlepsze rozwiązanie.
Ja jestem w 40 tc. I dziś zabierają mnie na szpital.
A nie mam żadnych objawów.
I nawet ich nie miałam przez całą ciąże.

Lepiej idź ze swoją dziewczyną do lekarza.
Są przypadki ciąży urojonej...
Może za bardzo się przejmujecie! I nagle dostała wszystkich objawów, tak bywa!

Ciąża to nie koniec świata! Ciąża to cudowny okres (och...)

Odnośnik do komentarza
Gość Tomek1290

Właśnie czytałem sporo ciągle czytam o tym też wydaje mi się to za wcześnie ale te objawy są na prawde identyczne w dodatku w tydzień po stosunku i to aż tyle objawów na raz normalnie człowiek może oszaleć z tego wszystkiego.

Magda311 dziękuję za poradę myślę że wybiorę się z nią do lekarza ale żeby ciąża urojona? nie to nie to, badanie ginekologiczne miała pół roku temu nic nie wykryło ginekolog powiedziała że niektóre kobiety tak mają ale od tamtej był spokój do teraz. Nie boimy się dziecka tylko jak każdy młody w takiej sytuacji naszych rodziców...

Odnośnik do komentarza

wita wraz z moja dziewczyna kochalismy się najprawdopodobniej w dni płodne oczywiście z zabezpieczniem wszystko było ok podczas stosunku. do stosunku doszło tydzeń temu. od dwóch dni moja ukochana skarży sie na ból brzucha mgłości zawroty głowy uczucie gorąca.Ma ona również nieregularne cykle. włosy ma kruche i strasznie jej wychodza a skóra jest łatwo podatna na alergie . moje pytanie brzmi tak czy jeżeli doszło by do zapłodnienia mozliwe są tak szybkie objawy ciązy?czy to hormony czy tarczyca?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...