Skocz do zawartości
Forum

Jak bardzo zmienia się życie młodych rodziców?


Rekomendowane odpowiedzi

oj daje daje i to jaką ! A do refleksji skłania dużych. Tak szybko rośnie maleństwo że aż zaczyna brakować oszczędności na nowe ciuszki. Znajoma poleciła mi portal swapster.pl na którym można się wymieniać rzecz za rzecz. Mam nadzieję że to fajnie działa i że inni rodzice też mają tam konta. Wtedy można fajnie wymieniać to co za małe na dobre itd. Pozdrawiam redakcję !

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Mam 19 lat i jestem w 17 tygodniu ciąży w tym momencie potrafie sie juz cieszyc z ciazy lecz wcześniej nie potrafilam. Jestem juz tak daleko a rodzice nadal nie wiedza o ciąży. To nie jest tak ze nie chce powiedziec. Po prostu boje sie ich reakcji, gniewu. W lutym mama spytala mnie czy jestem w ciąży nic nie potrafilam powiedzieć, milczalam. Po chwili powiedziała mi ze jezeli jestem w ciąży to mam sie pakować i wyprowadzic z domu ponieważ jeżeli chłopak umial zrobić dziecko niech sie teraz mna znajdzie. On nie ma nic przeciw. Jest skory zabrac mnie do siebie i bardzo mnie wspiera. Juz od tygodnia chce powiedzieć o tym tacie ale nie potrafie. Tata jest inny niz mama ale mame potrafie przewidziec taty niestety nie. Zaraz polowa za mna a ja nie wiem jak o tym powiedzieć...

Odnośnik do komentarza

ma sie tylko jednych rodzicow i czy sie drą czy cie glaskaja to i tak zawsze beda twoimi rodzicami. powiedz im obydwoje, najlepiej jak beda razem. moga byc w szoku na poczatku, ale ,,czas leczy rany". napewno lepiej teraz powiedziec niz po urodzeniu dziecka jak juz bedziesz miala inne na głowie rzeczy niż szarpanie sie z rodzicami.jak chłopak pomocny to chociasz tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...