Skocz do zawartości
Forum

Przerywany i przedłużający się okres po porodzie


Gość nelkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam kłopot. Ponad dwa miesiące temu rodziłam. Teraz przyszła druga miesiączka i jest dziwnie. Nie wiem czy to kwestia normowania sie hormonów, ale ta pierwsza była raczej normalna. Tym razem dziwnie sie przeciąga. Zazwyczaj krwawiłam max 7 dni. Teraz przez 3 dni potem dwa dni nic potem 2 dni brązowe plamienia i znowu krwawienia przez 3 dni. Czy to normalne? Dodam, że sie nie zabezpieczam.

Odnośnik do komentarza

Skoro się nie zabezpieczasz to pierwsze co by wypadało zrobić to test ciążowy. bo czesto jest tak że kobieta po porodzie dość szybko zachodzi w drugą ciążę. Jeśli liczysz że karmienie piersią jest 100% metodą to jesteś w błędzie. Jeśli test wyjdzie negatywnie to być może to kwestia zawirowań hormonalnych i regulacji organizmu po ciąży i porodzie

Odnośnik do komentarza

matko bardzo Ci współczuje. Przepraszam, że tak oschle to pisałam. Owszem to może być ciąża ale jak już wspomniałam to może byc naturalna regulacja organizmu. Zrób test, lepiej wiedzieć za wczasu aby rozpoczać suplementację kwasem foliowym i jakimiś witaminkami.

Odnośnik do komentarza

Tak, rodziłam naturalnie. W 12 tygodniu dowiedziałam sie, ze dziecko na zespół dovna i wade serca. Zmarło w 16 tygodniu, bo serce było zbyt słabe. Ale dalsze badania wykazały, że ani aj ani moj partner nie jestesmy nosicielami genu odpowiadającego za tę wadę i był to czysty przypadek. Jak byłam na kontroli to lekarz powiedział, że już jest wszytsko w porządku i możemy starać sie o dziecko znowu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...