Skocz do zawartości
Forum

Grzybica pochwy u nastolatki


Gość Annnonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat i chyba mam grzybicę pochwy. Od piątku leci żółty śluz o nieprzyjemnym zapachu, a po umyciu miejsca intymnego przez dłuższy czas nie leci nic albo leci bezbarwny śluz bez zapachu. Od poniedziałku wokół miejsca intymnego jest duże zaczerwienienie, które nie swędzi. Od roku albo więcej prawie codziennie przy każdym myciu drapałam się w tym miejscu co jest czerwone, bo mnie to swędziało. Teraz moje pytania. Jak wygląda wizyta u ginekologa z takimi objawami? Przeżyła to któraś z was? Czy ginekolog robi jakieś badania? Boję się, że będzie coś wkładał do pochwy. Czy muszę wchodzić z mamą do gabinetu? Jakie pytania zadaje? Co może być przyczyną tej grzybicy? Czy bakterie same mogę się tam pojawić? Powiedźcie mi coś o tym, bardzo się denerwuję.
Dodam jeszcze, że opóźnia mi się okres (zazwyczaj tak mam).

Odnośnik do komentarza
Gość Aniaaaaaaa

Nie martw się :) Idź do lekarza,może to być jakieś zakażenie po prost. Dostaniesz tylko tabletki dopochwowe i po krzyku:) Lekarz zbada się normalnie na fotelu:) To twoja pierwsza wizyta?:)
Jeśli chcesz mozesz wejść z mama ,jesli to Cie wesprze..ale nie ma czego się bać naprawdę :)

Odnośnik do komentarza
Gość Oczy Twoje

pewnie Cię zbada na fotelu, jeśli jesteś dziewcą to zbada Cię przez odbyt, to nie jest nic straszego ( wiem jak to brzmi ale da się przeżyć) mam powinna z Tobą iśc bo jako osoba niepęlnoletnia badanie teoretycznie powinno być przeprowadzane w obecości prawnego opiekuna, ale sądze że jak powiesz mamie by na czas badania wyszla to zrozumie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...