Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne a niepamiętanie seksu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat cierpię na zaburzenia obsesyjno kompulsyjjne biorę lek zoloft 100 mg już i takie jeszcze ziołowe uspokające i wcześniej obsesyjnie bałam się że mogę być chora na Hiv teraz odkąd mam chłopaka że mogę być w ciąży że mogłam uprawiać z nim sex i tego nie pamiętać wszystko zaczeło się odkąd doznałam złego dotyku będą na basenie nie znam tego mężczyzny. I wczoraj właśnie spotkałam się ze swoim chłopakiem i ja siedziałam cały czas na miejscu pasażera on kierowcy z przodu będą z nim NIE PIŁAM ŻADNEGO ALKOCHOLU I NIE PALIŁAM ŻADNYCH UŻYWEK NIC NIE PALIŁAM i gadaliśmy o tym że musi ubrać choinkę że jego auto mu się już znudziło o tym że mój brat nie ma tematów z klaudią a piszą nawet do 1:30 że ona dalej go kocha wspominaliśmy 18 na której byliśmy razem 1 grudnia o tym że gdzie pójdziemy ns sylwestra że jego siostra będzie miała chłopaka który nie może chodzić w rurkach i będzie mogła mieć jak się będzie dobrze uczyć że on się nie uczył że jego mama ma zaburzenia i bierzę cały czas lekci że ma 39 lat ze cały czas się z nią kłóci że chcę wyjechać do holandii żeby zarobić trochę kasy że wróci bo tu jest młoda i ja że nie wie co dodać do tatuażu że zamówił transmiter 3 dni temu ja żeby nie palił że kamila rozlicza łukasza że pali i piję że pojedziemy razem na wodę i pójdziemy na koncert kaliego bo on tam jest co roku że jego ulubionymi raperami jest peja chada kali i że od peji zaczął słuchać rapu że wcześniej nie zwracał uwagi na muzykę że biegał wcześniej żeby lepiejh mu się z nożną grało o tym że jest i chodziącym 5 osob w klasie a było 42 ale nie chodzli że puszka panodry to nieszczęście ja że źródło kłopotów a on że on czytał to nie dawno i napisał notatkę i dostał 5 że kłóci się z mamą że koty mają 9 żyć mówiłam mu że byłam na koncercie kaliego w chełmie na juwenaliach że na 18 nie siedział obok mnie obgadywaliśmy naszego kolegę że on powiedział że mnie kocha i ten mój chłopak mówił że mnie kocha trochę się całowaliśmy czy już wracamy do domu bo jest głodny że mnie kocha trochę się całowaliśmy mój brat dzwonił najpier do niego później do mnie jak odzwoniłam że był chamski żebyśmy poszli na sylwestra z kamilą i łukaszem. że on nigdy nie wyjedzie z naszej miejscowości że chcę by u niego w domu zobaczyli jak to jest gdy go nie ma że jak wyjedzie weźmienie laptopa żebyśmy pisali że jak wyjechał to jego siostra za nim tęskniła i na końcu i że zamiast palenia niech przyjedzie do mnie to że się będziemy całować i nie będzie palił ale jak moja siostra zapytałała się dziisdaj mnie jak ja mu powiedziałam czemu poszedł w piątek i sobote że ze mną mu sie n9ie chciało a że z chłopakami poszedł i jak ona się spytała co on mi na to odpowiedział albo ja jemu to nie wiem może to jest objaw że skoro tego nie pamiętam to sexu też czy to możliwe ? Ja już wariuje poprostu mam dość i np dokładnie nie wiem nie pamiętam tego co mu odpowiedziałam czy to moze być objaw i że skoro tego nie pamiętam to sexu też ? Treraz dizisaj odczuwam dzwiny nie bół ale uczucia po 2 stronach brzucha albo po prawej czy to objaw ciąży cczy aj to sobie wmawiam po rpsotu wariuje. Proszę o pomoc Wiem jestem psychiczna i na końću jak już odwoził mnie to się całowaliśmy z języczkiem jakby ja nigdy się tak nie całowałam ale to było na końcu i co jeśli jak się całowlaiśmy z języczkiem to było coś więcej nie wiem chwila poniosła a ja jtego nie pamiętam albo nie chcę pamiętać wariuje proszę o pomoc ! już i ja zawsze po spotkaniu z nim boję się że mogłam nie pamiętać i wtedy wracam do domu i muszę się umyć mam wtedy obfitszy śluz i muszę się umyć dokłądnie mam taki swój rytułał jeśli jego nie wykonam to normlanie nie mogę i wczoraj rodzice mi nie dali go do końćzyć bo że poco się tyle razy myjje i wgl i nie mogłam go dkończyć bo źle się umyłam i czy to możliwe żebym takiej rzeczy nie pamiętała skoro pamiętam że na basenie jakiś facet dotykał mnie w kroczę a takiej rzeczy bym nie pamiętała przecież wtedy wiedziałam bym jak to wygląda czuła ten ból i wgl i zaznaczam ŻE NIC NIE PIŁAM I NIC NIE PALIŁAM jendak proszę o dokładnie przecyztanie i udzielenie pomocy psychopatce z góry dziękuje. Proszę o pomoc lekarza Błagam o pomoc !!

Odnośnik do komentarza
Gość Holandiaa1

Witam bardzo proszę o przeczytanie dokładnie mojej wiadomości. Mam 17 lat mam nerwicę natręctw przyjmuje lek zoloft i respolept uczęśzczam na co tygodniową terapię psychologiczną. W ubiegłą niedziele 23:02 był u mnie mój chłopak gadaliśmy o tym moja koleżanka wsyawiła na tablicę o tym że nasz kolega pieniądze wisi innym i boi się przyjechać o tym że chciałabym być adminem na jego serwerze o tym że moja koleżanka się wprosiła do mnie w piątek słuchaliśmy muzyki gadaliśmy trochę o raperze Chada że pojechałby nad białe że ma szkice tatuażu mówił jakie że chcę mu się palić papierosa i żebyśmy poszli do sklepu że zamówił baterie do e-papieorsa że naprawi samochód ale czeka na częśći że po kawię bo on pił kawę ja herbatę że chcę mu się spać o tym że na tym serzerze moze czystać wiadomośći pomiędzy graczami że nasz kolega go chyba nie odwiezie bo jest u dziewczyny że nie oglądamy tego filmu co zaczeliśmy wcześniej mówił że fajny film mu poleciłam że musi wracać a nie chcę mu się iść że my się z kamilą dowiedziałyśmy że oni nas się w piatek pozbyli i siedzieli jeszcze do 2 w nocy on to potwierdził mówił że jeszcze z takim pyniem siedzili że on korzysta z przeglądarki chrome a ja mam opera i mówiłam ze mi się reklamy same wyświatlają że miał bilety za darmo na koncert 3W że budowlnka to ma ładnie w środku i że oni ją remontują w ramach praktyk i że od tej do jego szkoły to rzut beretem i że ma tam kolegów i pili jak remonotwali. mówił że mnie kocha wiadomo całowaliśmy się siedziałam mu na kolanach przytulaliśmy się on był u mnie w niedzielę ja to co Pani napisałam o czym gadaliśmy to nie wszystko (więcej nie pamiętam zapisałam sobie w pamiętniku o czym jeszcze gadaliśmy ale nie chcę mi się przepisywać) za ścianą była cały czas moja siostra młodsza my siedzieliśmy u mnie w pokoju i jak ja siedziałam na kolanach jemu on miał dresy ja leginsy takie grubszę to czułam jego członka ogólnie ale moją nową fobią jest to że mogłabym uprawiać se x i tego nie pamiętać i po każdym spotkaniu z nim zapisuje wszystko upewniam się i wgl i po tym spotkaniu jak już poszedł zaczęłam się obawiać bo miałam bardzo dużo śluzu aż mi po nodzę pcoiekł jak wyszłam z łązienki moja pani psychoterapeutka mówiła że to przez to że byłam podniecona ale nie w tym sensie tylko że jak mnie miałam po plecach jak się całowaliśmy że tak kobiety mają bo ja na prawdę nie przypominam sobie że uprawiałabym z nim sex a siostra za ścianą przecież wterdy bym wiedziała jak to wygląda czy boli co to za uczucie krew (miałam trochę brązu bo wcześniej się wypróżniałam i nie wytarłam odpowiuednio ) i wgl no pamiętałabnym cokolwiek moja sisotra by usłyszała prawda? Wiem że to głupie ale po prostu tak mam teraz mam dostać okresu we wtorek a nie mam żadnych objaów PMS piersi wgl mnie nie bolą nie są wiekszę ni nic mam trochę więcj trądziku na plecach i dekolcie nie mam teraz śluzu w te dni płodne miałam śluz i to sporo ale czytałam że brak śluzu przed okresem to jest no rmlane. Wiem że to głupie ale może jednak zrobiłam to i o tym nie pamiętam i moze nie daj boże jestem w ciąży dlatego nie mam PMS i brak śluzu jest spowodwany tym a nie zbliżającą się miesiączką. Bo mi się nie przypomina to żebym uprawiała sex pamietałabym wtedy jak to wygląda no cokolwiek czy boli itp (w niedzielę nie piłam nic nie paliłam nie brałam żadnych narkotyków). Proszę o najnaszybszą odpowiedz i szczerą z góry dziękuje. Teraz spóźnia mi się okres już 2 dni i najgorsze jest to że nie mam żadnych obajwów jego nadejścia.Myślałam że będę miała regularnie bo miałam objawy owoluacji (śluz dużo trądzik itp) a teraz 2 dni temu powinnam dostać okres i nic się dalej nie dzieje.Ale za to też od 2 tygodni około zaczełam brać rispolept wcześniej po nim zasypiałam czy to możliwe ze ma on wpływa na miesiączkę ?

Odnośnik do komentarza

Witaj Holandiaa1.
Faktycznie Rispolept może wpływać na miesiączkowanie, może także doprowadzić do jego braku. Jest to efekt uboczny pojawiający się sporadycznie. To samo dotyczy nietrzymania kału.
Pamiętaj, że strach jest Twoim największym wrogiem. Powoduje, że nadmiernie zamartwiasz się wszystkim a to także ma wpływ na menstruację.
Postaraj się na tyle ile to możliwe uspokoić i mimo powstających obaw nie tworzyć w umyśle negatywnych scenariuszy. Wiem, że to niezwykle trudne, ale nie niemożliwe.
Dodam jeszcze, że z całą pewnością pamiętałabyś gdyby doszło do seksu z chłopakiem. Pamiętasz bardzo dużo szczegółów i nie jest możliwe, żebyś zapomniała o czymś tak ważnym.
Twoja psychoterapeutka ma rację co do Twoich reakcji na podniecenie seksualne i jest to jak najbardziej normalne. Postaraj się jej zaufać i polegać na jej osądzie.
Pisz jeśli masz jakieś wątpliwości.
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...