Skocz do zawartości
Forum

Okres czy zagnieżdżenie zarodka


Gość nie wiedząca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nie wiedząca

Witam, mój problem jest taki,że nie wiem co jest ze mną, zaczne od poczatku. oststni okres mialam 21 listopada, kochałam się z chłopakiem
23/24/30/1/4/7/8/11-15/ ale zawsze z finałem na zewnątrz, cykle mam od jakiegoś czasu 34 dniowe, wyliczjąc to dni płodne były 7-13 jakoś w tych granicach ale nie byłam pewna, chłopak po stosunku z 7,12 powiedział że nie wie czy nie zakończył trochę w środku, teraz około 17-19 miałam straszny ból piersi że ledwie je mogłam dotknąć, byłam śpiąca, miałam dziwne bulgotanie w brzuchu, ale dzisiaj dostałam okres ... ale nie wiem czy to okres, boli mnie prawy jajnik jeździ mi coś w dole brzucha, i nie leci mi tak jak na okresie... chciała bym poznać jakieś opinie na mój przypadek, testu nie mogę wykonać bo mam to krwawienie wiec wynik był by nie ważny ....

Odnośnik do komentarza

masz PLAMIENIE czy krwawienie? oczywiście każdy stosunek bez zapiezbieczenia, bo stosunek przerywany do metod zapobiegania ciązy nie należy wiązę sie z ryzykiem :)
ból piersi, bulgotanie w brzuchu - mam podobne objawy przed miesiączką, krwawieniem a nie plamieniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...