Skocz do zawartości
Forum

Gdzie w Warszawie można znaleźć dobrego ginekologa?


Gość anita2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym umówić się na wizytę do ginekologa. Jednak nie wiem, który jest najlepszy. Mieszkam w Warszawie i lekarze z tego miasta mnie interesują. Będzie to moja pierwsza wizyta. Nie chciałabym się zrazić. Może któraś z Was zna jakiegoś, godnego polecenia lekarza? W Warszawie gabinetów ginekologicznych jest mnóstwo. Ale, jak już pisałam, wolałabym iść do sprawdzonego. Nie wiem sama czy lepszy byłby mężczyzna, czy kobieta. Może przy kobiecie bym się aż tak nie stresowała i wstydziła. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Hej!
Moja koleżanka poleciła mi doktora Witolda Ledowicza z kliniki Pro Life Medical Care i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona zarówno z jego usług i jak i warunków, które panują w samej klinice. To bardzo miły i sympatyczny człowiek, a przede wszystkich doskonały specjalista. Teraz ja polecam go wszystkim moim przyjaciółkom.

Odnośnik do komentarza

Cześć,
Z tego co piszesz wynika chyba, że to ma być Twoja pierwsza wizyta u ginekologa, więc może warto pójść do kogoś kogo poleci Ci mama lub przyjaciółka? Łatwiej będzie Ci zaufać lekarzowi, jeśli będzie miał poparcie osoby, której sama ufasz. Porozmawiaj z mamą i koleżankami, a może masz starszą siostrę? Poza tym Warszawa to duże miasto i chyba nie chcesz jeździć do lekarza na drugi jego koniec. Podaj, która dzielnica Cię interesuje, bo na pewno w każdej można znaleźć świetnego specjalistę a kobiety na tym forum chętnie podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Osobiście polecam doktor Pawlikowską-Rojewską. Wybrałam się do niej bo miała same dobre opinie. I potwierdzam: miła, rzeczowa, skrupulatna. Zawsze robi badanie piersi. Myślę, że to dobry wybór, szczególnie jeśli to ma być twoja pierwsza wizyta u ginekologa. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...