Skocz do zawartości
Forum

Gdzie w Warszawie można zrobić USG w 3D?


Gość eleonora2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jestem w 7 miesiącu ciąży. Nie mam żadnych problemów, czuję się dobrze, Piotrusiowi też jest wygodnie w brzuszku. Zostało mi jeszcze tylko 2 miesiące i chciałabym zrobić sobie pamiątkę, żeby później móc pokazywać synkowi jaki był malutki. Słyszałam, że USG w 3D wychodzi rewelacyjnie. Czy wiecie gdzie mogę je zrobić? Mieszkam w Warszawie na Ursynowie i dobrze byłoby gdyby znalazł się jakiś gabinet w pobliżu. Mąż wyjechał na kilka dni, a ja nie chcę sama wyruszać w miasto.

Odnośnik do komentarza

Witaj. Ja chodzę do Europejskiego Centrum Medycznego. Polecam serdecznie. Szczególnie mnie ujęła miła i profesjonalna obsługa. Jak widzą, że jesteś w ciąży, obsługują cię szybciutko i sprawnie. Europejskie Centrum Medyczne ma swoja stronę internetową. Jeżeli będziesz zainteresowana, tam znajdziesz adres i dokładne wytyczne. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Ja mieszkam bliżej Pragi i tam właśnie (w Centrum Medycznym Praga) robiłam sobie takie usg. Ale słyszałam też, że na Mokotowie jest jakiś dobry ośrodek. Możesz też zapytać na informacji w przychodni, może gdzieś cię skierują. Pomyślnego finiszu ciąży, bo to już prawie końcówka!

Odnośnik do komentarza

Usg podczas ciąży wykonywał mi mój lekarz prowadzący. Miał u siebie odpowiedni sprzęt dlatego nie było potrzeby abym udawała się do innej placówki. Skierował mnie tylko na badania prenatalne i te wykonywałam w innym miejscu. W ciążę zaszłam po 35-tym roku życia dlatego zależało nam aby wiedzieć wcześniej czy u dziecka nie występuje żadna choroba genetyczna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...