Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Leki kupowane przez internet


Gość PamelaEa

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie można kupować leki bez recepty czy zioła w aptekach internetowych,przecież są w oryginalnych opakowaniach ,takich samych jak w aptekach stacjonarnych,
tylko opłaca się kupować więcej,najlepiej jakby się umówić w kilka osób,
ja dużo rzeczy kupuje przez internet ,szczególnie takie których nie mogę znaleźć w sklepach stacjonarnych ,a nawet takie rzeczy o których bym nie wiedziała że są, żeby nie internet,jeszcze nikt mnie nie oszukał.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Sugeruję zajrzeć sobie do apteki internetowej cefarm https://www.cefarm24.pl - maja dobre ceny, poza tym bardzo duży wybor suplementów, leków oraz kosmetyków w korzystniejszej cenie niż wiekszość aptek stacjonarnych. Wysyłka jest szybka, poza tym przy większych zamówieniach apteka oferuje darmową wysyłkę.

Nie wiem natomiast czemu tak wiele osób ma tutaj obawy co do kupowania w aptekach internetowych. Apteki takie mają ścisłe zobowiązania co do przechowywania leków tak wiec nie musicie się o to martwić.

Odnośnik do komentarza

Nie kupowałam nigdy leków przez internet, ale suplementy owszem. Zawsze kupuję tylko certyfikowane i gdy kupie w większej ilości (na zapas), to nawet z przesyłką bardziej się opłaca niż w aptece czy sklepie zielarskim.
Kupuję przez allegro u sprawdzonych allegrowiczów.

Sądzę, że teraz w dobie braku leków w stacjonarnych aptekach, to e-apteki zaczną mieć większy dochód.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość rikkka88

Można kupować również przez internet, jednak ja wolę mieć sprawdzone miejsce pod ręką. Zwłaszcza w awaryjnych sytuacjach w przypadku bólu głowy czy zęba. Zresztą - nigdy nic nie wiadomo. Kiedy tylko znajdę się w potrzebie, zawsze chodzę bezpośrednio do aptekaswbarbary.pl . Tam mam wszystko od ręki w bardzo konkurencyjnych cenach.

Odnośnik do komentarza

W przypadku kiedy będziecie chcieli skutecznie zadbać o swoje zdrowie i jednocześnie dobre samopoczucie to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez aptekę Gemini w której będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji zarówno jeśli chodzi o leki, czy również suplementy diety dbając o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie https://gemini.pl/  tym bardziej że zakupy online to przede wszystkim dużo większa wygoda bez marnowania czasu na latanie po kilku aptekach stacjonarnie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...