Skocz do zawartości
Forum

Wydzielina z pochwy i ból po stosunku


Gość miaa12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy to normalne, że caly czas czuje mokro w majtkach? jak mam białe majtki, to póŹniej są żółte, czuje czasami jakby mi cos tak lecialo jak np podczas okresu. Dodam jeszcze, że po stosunku, mnie bardzo.pieczę, a jak pojde siku po to tak boli że nie raz płakać mi się chce, nie za każdym razem odczuwam to pieczenie po stosunku, ale częściej. co to może być? jeszcze jedno pyt, czy to normalne że mam prawa warge sromowa,dłuższą? czasem mi ona ptzeszkasza... liczę na poważne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że każdy probiotyk jest bez recepty. Ja codziennie po umyciu stosuje provag żel, który utrzymuje odpowiednie pH okolic intymnych dzięki niemu upławy i inne problemy intymne mnie omijają. Jeżeli chodzi o wargi sromowe, to też mam różnice w wielkości, ale mojemu partnerowi to nie przeszkadza, mi również.

Odnośnik do komentarza

ją u siebie w aptece kupilam provag zel za 26 zł :-o, drogo.jak dla mnie. a tak wgl przez dwa tyg smarowalam ta mascia clocrimazolum, a teraz przez drugi tydzień już tym provagiem, i muszę.nosis.cały czas wkładki, mam takie żółte uplawy, i wg mnie zapach się trochę pogorszył, bynajmniej jest cały czas i nic się nie.zmieniło, przynajmniej nie swedzi i.nie.piecze. może polecicie coś na ten zapach?

Odnośnik do komentarza

to znaczy że nie byłaś u ginekologa tylko sama się leczysz? jesli nadal masz objawy o których pisałaś lepiej nie zwlekaj tylko idź do dobrego ginekologa, kiedy u mnie pojawiają się pierwsze oznaki infekcji od razu zakładam na noc invag dopochwowy lek probiotyczny i tak go stosuję przez siedem dni, zwykle infekcja mnie omija

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...