Skocz do zawartości
Forum

Przesunięcia cyklu i krwawienia a ciąża


Gość Gabi87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Okres występował u mnie regularnie piętnastego dnia miesiąca. 15 sierpnia zaczęły się lekkie plamienia, które wzięłam za początek okresu. W tym samym dniu odbyłam stosunek, podczas którego pękła prezerwatywa. Później nie uprawiałam już seksu. Plamienie potrwało jeszcze dzień i ustało. Najwyraźniej doszło do przesunięcia cyklu, gdyż dwa tygodnie później przyszedł regularny okres - 30 sierpnia, trwał kilka dni, był obfity, z fragmentami błony śluzowej, towarzyszył mu ból brzucha, krzyża. 15 września miałam lekkie plamienia, teoretycznie okołoowulacyjne. 30 września ponownie okres, równie obfity jak poprzedni. Teraz dostałam okresu 30 października, ale trwał krócej - trzy dni i tylko przez pierwsze dwa był obfity. Zrobiłam dwa testy ciążowe, dwa tygodnie i trzy tygodnie po stosunku, oba negatywne. Żadnych objawów ciąży nie widzę, z wyjątkiem dręczących obaw, które mocno mnie obciążają psychicznie, bo oczywiście naczytałam się o kobietach, które objawów nie mają, krwawią przez pierwsze miesiące, dowiadują się o ciąży w piątym miesiącu itd. Czy niepotrzebnie panikuję, jakie jest prawdopodobieństwo, że jednak mimo wszystko jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...