Skocz do zawartości
Forum

Brak akceptacji ze strony rodziny


Gość Basia 222333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Odkąd pamiętam dla rodziny a dokladnie siostry i rodziców byłam zerem , juz od czasow szkoly bylam najgorsza , nigdy nie szanowana mam juz po 20-stce a całe życie próbuje cos udowodnic zeby chodz raz uslyszec pochwale nie ciągłe wyzwiska , od jakiegos czasu cos sie dzieje ze mna niedobrego bylam u lekarza i wykrył nerwice mam straszne bole brzucha itd dawniej bylam bardzo spokojna a teraz sama siebie nie poznaje , myslalam ze to moze ze mna jest nie tak ale dopoki wyjezdzalam bylo dobrze , jedyne na kogo moge zawsze liczyc to babcia i chlopak ktorego tez nie akceptuja chociaz dla mnie i dla niech zawsze chce zeby bylo dobrze, niechce sie z nimi ciagle klocic ale chyba znowu musze wyjechac zeby chodz przez chwile za mna zatesknili i powiedzieli dobre slowo juz nie wytrzymuje moze to wygladac glupio jak sie czyta ale na prawde mam ciezko ciagle chce mi sie plakac gdyby nie dobre slowo babci, chlopaka i przyjaciol mozliwe ze juz by mnie nie bylo , nigdy nie zapomne slowa mamy ze gdy potrzebowalam pomocy chirurga gdy mialam bolaca wystajaca kosc na klatce ze gdy sobie zarobie to pojde olala to chociaz widziala ze sie mecze , czsami w gronie osob 10x sie zastanowie czy moge cos powiedziec , czy nie zostane skrytykowana , zycie jest nie sprawiedliwe ..

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Brak akceptacji bezwarunkowej ze strony najbliższych Ci osób spowodował u Ciebie niskie poczucie własnej wartości. Dlatego obecnie za bardzo zależy Ci na aprobacie rodziny, robisz wszystko, aby usłyszeć od nich miłe słowo lub by nie usłyszeć czegoś krzywdzącego. Jednak nie powinno tak być - powinnaś żyć dla samej siebie, tak żebyś Ty była zadowolona z siebie nie zważając na opinię rodziny.
Myślę, że powinnaś popracować nad poczuciem własnej wartości i nauczyć się akceptacji samej siebie.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...