Skocz do zawartości
Forum

Konflikt z matką z powodu nowego partnera


elwi2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam prawie 30 lat.Od 4 wychowuję samotnie córeczkę, mieszkam ze swoją mamą, która według mnie ciągle podważa mój autorytet w oczach córki, Od roku spotykam się z kimś, mojej mamie nie odpowiada to,,że mój partner mnie dopinguje i skutecznie utwierdza mnie i pomaga w wychowaniu córki i przestrzeganiu przez nią pewnych zasad, jak stałe godziny spania czy sprzątanie po sobie zabawek.Moja mama niestety robi mi na przekór, kiedy ja mówię ze córka nie bedzie oglądać juz bajek bo pora spać to moja mama jej włącza telewizor.Ostatnio mi nawet powiedziała, że moj partner nie ma prawa wychowywać mojej córki i że prezentuje sobą czystą patologię. Grzesiek nie pije wódki, ale piwo lubi to fakt. Po pracy lubi sobie siąść w domu i wypić piwo lub dwa, ja w tym patologii nie widzę, bon się nie awanturuje\, codziennie wstaje do pracy, nie krzywdzi ani mnie ani mojej córki..pomóżcie mi...jak mam się dogadać ze swoja mama bo już min sił brakuje

Odnośnik do komentarza

Nie widzisz w tym patologii, ale niestety może nią być. Przykro mi to stwierdzać, ale Twoja mama może mieć rację czując niechęć do Twojego partnera. Od piwa się zaczyna. Już tutaj był taki pan na forum, który lubił wypić piwo, a nie awanturował ani nikogo pozornie nie krzywdził. To Ty lepiej wiesz, jak często pije to piwo i jak bardzo je lubi, ale matka może mieć dobre przeczucie.
No, ale innym tematem jest to, że nie powinna się tak mocno wtrącać w wychowanie dziecka. O tym musicie koniecznie porozmawiać.

Odnośnik do komentarza

wypicie 2 razy w tygodniu piwa lub dwoch to chyba daleko do patologii...poza tym...czy osoby pijace od czasu do czsu lampke wina, a sa takie co robia to codziennie do obiadu to tez patologia? wsadzanie wszystkich do jednego worka bo kiedys mialo sie przykre dosiwadczenia raczej nie jest dobrym sposobem i tym bardziej nie powinno takich ludzi wliczac sie do osob ktore moge miec uzaleznienie alkoholowe, moj ojciec byl alkoholikiem i wiem jak to wyglada z tej drugiej strony

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...