Skocz do zawartości
Forum

Depresja a pogoda


Gość Adamo55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni czuje się fatalnie mam problemy z koncentracją dobieraniem słów, pamięcią i drżę. Odczuwam jakiś niepokój wewnętrzny nie mogę nabrać sił w ciągu dnia kawa, cola nie daje żadnych rezultatów. Nogi mam jak z waty gdy wstanę, zupełnie jak bym był po części sparaliżowany, gdy robię krok to tak drętwo jak bym miał zaraz się przewrócić i stracić przytomność. Ostatnio też pojawiły się u mnie regularne zaburzenia snu rozbudzam się w nocy zwykle o 3, 4 rano i odsypiam w ciągu dnia. Ogólnie moje myśli uległy spłyceniu, a moje emocje jak by część z nich przepadła jak np: empatia, wyrozumiałość, wczucie się, wrażliwość. Może to depresja którą powoduje pogoda bo w ostatnim czasie nie miałem żadnego zdaż4nia które mogło by spowodować taki stan. Chciałbym się zapytać jakie badania mógłbym zrobić ? czy jest jakiś rzetelny test na depresje w necie ? a może na inne zaburzenia. Powiem że jestem zielony jeśli chodzi o tego typu rzeczy ponieważ nigdy wcześniej nie odczuwałem takiego stanu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...