Skocz do zawartości
Forum

Obrażenie się koleżanek po rozstaniu z chłopakiem


Rekomendowane odpowiedzi

co mam robić? mam 15 lat. 2 tygodnie temu zerwał ze mną chłopak, z którym byłam 3 lata. Może to się wydawać śmieszne, ale tak było, był mi najbliższą osobą. Umiem się z tym pogodzić, chociaż bywa strasznie ciężko. Ale zawsze miałam przy sobie moje 3 przyjaciółki, które mnie wspierały, do wczoraj... Przyszłam do szkoły jak zawsze, ale moja 1 przyjaciółka nie chciała się ze mną przywitać, ani ze mną rozmawiać. Druga zaczęła robić to samo co ona, tylko Nikola została ze mną. Nie chcą mnie znać, ani utrzymywać ze mną żadnego kontaktu. Od zawsze było tak, że obrażałyśmy się na jedną, ale potem wszystko był ok. Teraz znów wypadło na mnie. Zostałam prawie sama w momencie, kiedy najbardziej potrzebuję pomocy... Załamałam się... nie wiem co mam robić, o czym mysleć, żeby nie popaść w depresję. Może mi ktoś pomóc? Proszę..

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim nie zamykaj się w sobie , porozmawiaj o tym z kimś bliskim , rodzicami , dziadkami. Jeśli będziesz to w sobie dusić to na pewno źle się to skończy. Ja ze swoimi problemami zamykałam się w sobie , jak coś mnie dręczyło to nie rozmawiałam o tym z rodzicami i nabawiłam się zaburzeń lękowych. Przez pewien czas mam spokój , a tu nagle nie wiadomo skąd zaczynam źle się czuć , czasami napad jest tak silny , ze myśle ze zejdę z tego świata , ale mniejsza z tym. Jesteś młoda , pamiętaj że to nie koniec świata , życie przed tobą. Trzymaj się i na prawdę porozmawiaj z rodzicami.
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

A czym się różnisz od koleżanek? Dopiero co zdobywasz swój styl bycia. Jednak nie poddawaj się jeden facet chyba nie zburzy tej kariery atrakcyjności wśród kobiety? Będąc na poziomie nie zawsze jest łatwo, wypracuj w sobie obojętność, zadbaj o siebie i pokarz się w innych realiach niż widzi Ciebie otoczenie. Zapewniam,że zaczną się zastanawiać co Tobie się się stało. A co do chłopaków masz zawsze tą większą szanse, podobno jest ich mniej. Uwierz jeśli będzie tej właściwy to opinia rodziny, znajomych bądź osób z forum będzie zbędna.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że moje słowa mogą Cię zirytować, ale powiem po prostu: nie przejmuj się, bo nie warto. Z przyjaźniami w tym wieku niestety tak często jest (z resztą, w życiu dorosłym też potrafi się niewiele zmienić). Poszukaj sobie kogoś innego do rozmowy i nie opieraj swojego samopoczucia na przyjaciółkach. Najważniejsze jest to, co Ty sama o sobie myślisz!

Odnośnik do komentarza

no pytałam się. mówiły że o ta sobote co wypiłam trochę za dużo i ogl twierdzą , że to jest zły pomysł, żeby sie ze mną kolegować. a przez ostatnie lata jakoś im to nie przeszkadzało. Teraz szukają na siłę powodów przeciwko mnie . Staram się tym nie przejmować ale średnio wychodzi, jeszcze jak pomyśle o moim byłym to już wgl mnie bierze na płacz...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...