Skocz do zawartości
Forum

Poczucie winy z powodu kartkówki


Gość Smutny Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Smutny Anonim

Witam! Chodzę do 6 klasy i mam ogromy problem... Podczas, gdy byłem przy tablicy na matematyce nie umiałem rozwiązać zadania i nauczycielka powiedziała, że jutro kartkówka no, a wszyscy dzięki! Po czym została tylko jedna lekcja w-f'u. Wydawało się wszystko fajne, ale na przerwie wszyscy mnie poniżali... Na w-f pogodziłem się z ośmioma na czternaście (8/14) osób. Tego dnia źle się poczułem i przez dwa dni nie, było mnie w szkole dziś przychodzi dzień, gdy muszę przepisać zeszyty, ale... Do najbliżej mieszkających osób nie pojadę, bo to właśnie z nimi jestem z kłócony, a z osobami którymi jestem pogodzony wstydzę się do nich pojechać, ale mniejsza z tym problemem.Jak jutro mam iść do szkoły?? Boję się... Boję się, że te osoby będą mnie dręczyć...

Co mam zrobić??

Odnośnik do komentarza
Gość Smutny Anonim

Byłem dziś u tego kolegi z którym się pogodziłem... I normalnie przepisałem i on trzyma moją stronę! :) Ale mam też smutną wiadomość... Mój najlepszy kolega pisał akurat do tego kolegi u którego byłem no i... Zaczął mnie wyzywać, ale mój kolega zaczął mnie bronić, to ten "najlepszy" kolega powiedział drugiemu koledze żebym spie******. :( Doda mi ktoś jeszcze otuchy? :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...