Skocz do zawartości
Forum

Płytki oddech i brak świadomości a depresja


Gość Załamany Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Załamany Patryk

Witam .. A więc chcę się dowiedzieć co mi jest .. gdzie się udać .. A więc zacznę od początku .. Zaczęło się to jakoś pół roku temu . było ok . fajnie super .. no i któregoś dnia w nocy obudziłem się bo się przestraszyłem bo tak dziwnie oddychałem tak jakoś "płytko" no i zaczęło się .... Następnego dnia było gorzej trochę też tak dziwnie oddychałem tak jak by mi powietrza cały czas brakowało . no i z dnia na dzień było coraz gorzej , i do dziś czuje to dziwne oddychanie + czuję się jak bym był w jakimś śnie .. Nie wiem . jak bym nie miał świadomości tego co robię .. Do tego dziwne myśli jak by świat był nudny jak by nie było co na nim robić . I nie chcę mi się nic robić . No masakra :( .. nie wiem co o tym myśleć. byłem w szpitalu i z medycyny jest wszystko ok .. :(

Odnośnik do komentarza

Witaj ~Załamany Patryku.
Nie wiem, co Ci dolega, ale jeżeli byłeś z tego powodu w szpitalu i nie stwierdzono żadnej choroby u Ciebie, to może powinieneś udać się do psychologa? Bardzo możliwe, że to, co się z Tobą dzieje jest wynikiem jakichś przykrych zdarzeń lub stresu.
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...