Skocz do zawartości
Forum

Zaproszenie chłopaka przez nielubianą koleżankę do znajomych


Gość EsteraAa

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w związku ponad 3 lata, zawsze sobie ufaliśmy choć było różnie. Kiedys byłam bardzo zazdrosna teraz już tak nie jest pracowałam nad tym. Jednak ostatnio chłopak napisał do mnie, że zaprosiła go na facebooku dzieczyna, ktorej bardzo nie lubie, nie znamy sie nie gadamy ze sobą lecz kiedy jestem na imprezie z chłopakiem to ona zawsze na mnie krzywo patrzy. On ją Często on się z niej smieje, bo no naprawde do ładnych nie należy lecz ma się za wielką Panią.

Szczerze zdenerowawałam się ? bo dlaczego sa znajomymi skoro na ulicy sie nie znają? A ona kiedy mnie widzi dostaje białej gorączki...

Odnośnik do komentarza

Piszesz, że On się z niej śmieje. Możesz powiedzieć w jaki sposób, jak się o niej wyraża?

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Możliwość jest taka, że ta dziewczyna po prostu zakochała się w Twoim chłopaku. Nie ma w tym nic złego dopóki nie wchodzi wam w drogę. Znajomość na Facebooku to nic specjalnie znaczącego. Co innego by było, gdyby Twój chłopak się z nią spotykał, lub prowadził z nią długie dyskusje.
Twoja zazdrość jest jak najbardziej naturalna, ale niekoniecznie uzasadniona.
Skąd on wie, że ona jest "puszczalska" ?

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Każdy to wie bo koledzy rozmawiają między sobą, wczoraj byl u mnie poruszylismy ten temat ja pohamowałam złość on powiedział, że nie chce mieć problemów z nami więc może ją skasować ja sie nic nie odezwałam, nie absolutnie nie spotyka się z nia nie ma zamiaru. On raczej się nie zakochała ale lubić być w centrum uwagi.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że w takim razie nie masz się czym przejmować.
Jeżeli to wszystko nic nie znaczy i ta osoba nie jest kimś istotnym dla Twojego chłopaka, to niech ją usunie ze znajomych. Przecież i tak z nią nie rozmawia.
Myślę, że możesz spać spokojnie :-)

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Bo pewnie był ciekaw kto to i po co. Nie wydaje mi się, żeby miał coś innego na myśli.
Ja sam także bym przyjął taką osobę do znajomych bo byłbym po prostu ciekaw.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Śmieje czy uśmiecha?
Może z kolegami sobie z niej żartują? No i pytanie skąd koledzy mają informacje o niej?

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Nie nie, smieje wyśmiewa, mieszkamy w dużym mieście ale na imprezie są specyficzne grupy ludzie niektorzy poprostu ze sobą sypiają nikt tego nie kryje? wystarczy ze ona sama podchodzi do chlopaków prowokuje itp. chyba zaden koleś takiej nie chce.. lepiej chyba zdobywać dzieczyne a nie być przez nią zdobywanym, także to taka specyficzna pusta dzieczyna i o tyle większe zaskoczenie akceptacji przez niego tej osoby...

Odnośnik do komentarza

Hej EsteraAa
Myślę, że to błahy problem lecz w dużym stopniu odczuwasz niepewność ze strony chłopaka. Wiesz takie zachowanie trochę niezbyt dobrze o nim świadczy wyśmiewać się z kogoś by tym przekonać, że dana osoba nie jest brana na poważnie to trochę niezbyt właściwy sposób. Myślę, że z tym usunięciem osoby na fb to dobry pomysł, tak jak napisał przedmówca, nie kiedy to nieistotne tzw flagi osobowe, zawsze można daną osobę wy klikać z konta. Nie ma co się przejmować osobą tym bardziej taką której ambicje przerastają rzeczywistość na dłuższą metę taka jest śmieszna, niekiedy pewne sprawy docierają do takiej osoby innym razem nie, totalna zlewka. Do tego co napisała Wanda. a.Biorę udział czasem w specyficznej imprezie, jest tam nauczycielka co uwielbia robić facetom ustami. Osobiście się nie skusiłem i to nie jest kwestia osobistej wierności, po prostu dana osoba ma swój sposób życia który wielu osobom nie odpowiada, kobiety gadają o niej również wyśmiewając, choć nie ukrywam że jest w tych śmiechach niepewność. Lecz to zawsze naturalne zachowanie, popracuj nad tym by bardziej zacieśnić pewność co do faceta i ignoruj osoby chcące się dostać do łóżka, napisałaś o nieatrakcyjności, lecz są sprawy w których i atrakcyjność niczym sobą nie wnosi.

Odnośnik do komentarza

Może źle napisałam o wyśmiewaniu jej przez mojego chłopaka on to nie robi na forum tylko mówi do mnie i w ten sposob docenia mnie, dzieczynę z zasadami. Nie wiem co mam o tym mysleć w sobote idziemy razem na imprezę jesli ona bedzie i bedzies coś probowała pokazać, odrazu powiem żeby ją skasował, ja czuje sie pewnie co do jego osoby i nawet bardzo. Razem traktujemy ten związek bardzo poważnie, mam do niego zaufanie. Wiem on jest bardzo wymagający co do wyglądu fizycznego ale również do zasad i rozumu jakie osoba posiada.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...