Skocz do zawartości
Forum

Uczucie odrealnienia i nieobecności


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam na imie jarek mam 20 lat od pewnego czasu czuje jak by mnie nie było jestem jakiś nie obecny mam również problemy przy oglądaniu telewizora wydaje mi się również że wszystko robie nie tak, jak bym był zahipnotyzowany i z dnia na dzień jest coraz gorzej wiec bardzo proszę o jakies rady jak z tym sobie radzic, przełamać pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witaj Jarek92.
Przyznaję się, że nie wiem co ci dolega. Jednak jeżeli Twój stan się pogarsza, to powinieneś skierować się chociaż do zwykłego lekarza. Nie wygląda to też na coś z czym mógłbyś sobie poradzić bez niczyjej pomocy.
Jeszcze raz proponuję wizytę u lekarza.
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Gość jfgkjfgjhgfj

Uczucie, że Cie nie ma i wszystko co się dookoła dzieje i jest jakby za szybą to uczucie odrealnienia, które prawdopodobnie masz. Nie jest to nic strasznego wiele ludzi często tak ma bez powodu, ale może to czasem wynikać np z nerwicy itp.Jeśli masz to pierwszy raz to przeczekaj, aż samo minie, a jeśli przez kilka dni będziesz to mieć, albo ciągle będzie się powtarzać to zgłos się do lekarza psychiatry on Ci coś doradzi :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...