Skocz do zawartości
Forum

Krosta i guzki w piersiach


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem na prawej piersi wczoraj zauważyłam lekko zaczerwienioną plamke przed chwilą przebierając się w piżamie zauważyłam ze z tej plamki zrobiła się taka jakaś czerwona krosta , lekko fioletowego koloru i na brzmiała i boli dodatkowo w obu piersiach wyczuwam jakieś "guzki" takie lekko twardawe, okrągłe które można przesuwać dodam też ze od jakiegoś czasu strasznie bolą mnie piersi myślałam że to może od zaczynającego się okresu ale zbyt długo to trwa... co to może być? Pytam oto tutaj gdyż nam zaledwie 17 lat a wstydzę zapytać się mojej mamy i w ogóle wolałam zapytać kogoś w temacie tutaj , mam też a propo takie dziwne pytanie, czy normalnie w piersi gdy się ją dotyka czuć jakieś grudki bądź guzki czy porostu nic nie czuje się pod palcami??

monthly_2013_08/krosta-i-guzki-w-piersiach_1009.jpg

monthly_2013_08/krosta-i-guzki-w-piersiach_1010.jpg

monthly_2013_08/krosta-i-guzki-w-piersiach_1011.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość gallus anonimus

wg mnie to wygląda jak czyrak- lekko ogrzewaj, dokładnie osuszaj i przemywaj spirytusem (ale z umiarem, żeby nie odparzyć skóry). Jeśli w ciągu kilku dni nic się nie zmieni to jak najszybciej do lekarza a jeśli to czyrak i nie jesteś osłabiona to możesz się sama wyleczyć.

Odnośnik do komentarza

Lipiec 2021

Mam ten sam problem. Najpierw miałam guzka okazało się że to włókniak . Został usunięty (luty 2021). Teraz (lipiec 2021) zaczął narastać mi czerwony "trądzik " 

 

Mogłabyś mi powiedzieć co u ciebie się okazało ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...